Як стати волонтером?

 

Волонтер – це людина, яка безкоштовно і добровільно робить щось для інших людей. У волонтера є своє життя, сім’я, робота і як у всіх інших людей, є вільний час. Цей час він витрачає не тільки на відпочинок і розваги, але і на те, щоб допомогти тим кому зараз сумно і важко.

 

Молоді люди і люди постарше приходять у наші центри, щоб малювати з дітьми, влаштовувати вистави і конкурси, співати пісні, і навчати дітей англійської мови. Дорослі, серйозні люди переодягаються казковими персонажами і виступають на дитячих світах. Студенти хочуть більше дізнатись про професію соціального працівника: супроводжують людей у складному фізичному стані у лікарню, доставляють ліки.

 

А бувають волонтери, які не ходять до дітей чи доросли, але теж роблять щось корисне: пишуть інформаційні статті про ВІЛ, зустрічають на залізничному вокзалі передачу (аналізи крові) з регіонів та доставляють їх у київські лікарні, купують господарські засоби або возять дітей на машинах.
Волонтери бувають різні і їх завжди мало.
Приєднуйтесь!

Щоб стати волонтером треба зробити три кроки

1. Заповнити анкету в онлайн формі. Після цього за кілька днів вам перетелефонують та домовляться про зустріч.

2. Після зустрічі вас прикріплять до вашого куратора – людини, яка безпосередньо працюватиме з вами.

3. Ви вперше відвідаєте вибраний вами центр діяльності де познайомитесь з куратором і самим центром.

 

Якщо у вас виникли будь які питання щодо волонтерства звертайтеся за тел.: (044) 423 16 20  чи напишіть на адресу office(песик)plwh.kiev.ua.

Анкета волонтера

Будні до 16.00Будні після 16.00Вихідні (перші половина дня)Вихідні (друга половина дня)Будні у будь який часВихідні у будь який часІнше:
такні
Організація святВедення дитячих гуртків (плетіння з бісеру, квілінг, фотографування, тощо)Волонтер у лікарню (доставка ліків, супровід клієнтів до лікаря, тощо)Волонтер у адміністративний офіс (допомога у створенні інформаційних матеріалів, проведенні тренінгів, тощо)Волонтер-помічник соціального працівника