Архів

Об’єднання зусиль задля збереження 100 відсотків життя МРТБ хворих в Київській області

Термін реалізації: 01.05.2017-30.09.2017
Суть: покращення ефективності лікування хворих на МРТБ, зниження показників смертності та відривів від лікування шляхом удосконалення системи виявлення та діагностики випадків МРТБ, підвищення показників успішності лікування завдяки цілеспрямованим зусиллям у боротьбі з ТБ, МРТБ та ТБ/ВІЛ і комплексним заходам для посилення потенціалу національної туберкульозної програми (НТП) і відповідних служб, а також використовуючи інноваційні підходи для поліпшення ТБ послуг в Київській області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Білоцерківський, Фастівський, Вишгородський райони, міста Біла Церква та Ірпінь) і, зокрема, завдячуючи впровадженню нових протитуберкульозних препаратів та схем лікування.
Фінансовий об’єм: 542419,80 грн.
За підтримки міжнародної організації РАТН та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Посилення континууму ВІЛ-послуг на сайтах АРТ Київського регіону

Термін реалізації: 01.10.2016 – 30.09.2017
Суть: Метою проекту є посилення континууму ВІЛ-послуг на сайтах АРТ (виявлення нових випадків ВІЛ, залучення до системи лікування, формування прихильності).
Фінансовий об’єм: 1 026 804 грн.
За підтримки Проекту USAID RESPOND та Міжнародної організації Pact.

 

Комплементарний соціальний супровід людей, хворих на ВІЛ та туберкульоз в Київському регіоні

Термін реалізації: 2015 – 30.12.2017
Суть: допомога засудженим, які перебувають в закладах Державної пенітенціарної служби України в Київській області; ВІЛ-позитивним мешканця м. Києва, м. Біла Церква, м. Фастів, м. Буча, м. Васильків, м. Ірпінь, м. Бровари, м. Бориспіль, м. Боярка, смт. Вишгород, смт. Рокитне (в тому числі: люди з конфекцією ВІЛ/ТБ, ВІЛ-позитивні з обмеженими функціональними можливостями); людям хворим на туберкульоз, на етапі амбулаторного лікування.
З січня 2017 р. надається допомога засудженим, які перебувають в закладах Державної пенітенціарної служби України в Київській області; ВІЛ-позитивним мешканцям м. Києва, м. Біла Церква, м. Фастів, м. Буча, м. Бровари, м. Ірпінь, м. Вишгород, м. Васильків, м. Бориспіль, м. Боярка; допомога хворим на ТБ мешканцям м. Києва, м. Біла Церква, м. Ірпінь; Києво-Святошинського, Броварського Фастівського, Васильківського, Бориспільського, Вишгородського районів.
Фінансовий об’єм: 14 079201,43 грн.
За підтримки БО “Мережа” та Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

Пілотування сталої моделі надання життєво важливих послуг для ключових груп населення та людей, які живуть з ВІЛ на місцевому рівні

Термін реалізації: 01.06.2016 – 31.12.2017
Суть:  Діяльність проекту націлена на виконання п’яти головних завдань:
1. Аналіз місцевих маршрутів пацієнта і каскаду послуг та підтримка місцевих органів влади та управління в усуненні системних недоліків, а також організаційних, фінансових та нормативних перешкод.
2. Підтримка органів влади та управління у впровадженні базового пакету послуг (експрес-тестування + поведінкові зміни + направлення) в закладах первинної та спеціалізованої (протитуберкульозної, дермато-венерологічної та наркологічної) медичної допомоги.
3. Розробка моделі спів-фінансування замісної підтримуючої терапії (ЗПТ) пацієнтами з опіоїдною залежністю.
4. Допомога органам влади та управління у впровадженні моделі соціального замовлення для прямого фінансування послуг, які надаються НУО.
5. Розробка та підтримка органів влади та управління у впровадженні схеми матеріального заохочення / механізмів перерозподілу службових обов’язків на рівні закладів первинної та спеціалізованої (протитуберкульозної, наркологічної, дермато-венерологічної та ВІЛ/СНІД-сервісної) медичної допомоги.
Місце реалізації проету: Подільський, Оболонський, Дарницький, Шевченківський райони м. Києва
Фінансовий об’єм: 6 908 073 грн.
За підтримки Ukraine | U.S. Agency for International Development.

 

Об’єднання зусиль заради збереження 100% життя ув’язнених ЛЖВ в Київській області

Термін реалізації: 03.01.2017 – 30.09.2017
Суть: зниження рівня переривань лікування АРТ серед ВІЛ-позитивних ув’язнених після завершення відбування покарання шляхом організації комплексної допомоги звільненим особам та підтримки континууму медичних послуг в існуючій медичній системі пенітенціарної служби і державній медичній системі лікування ВІЛ/СНІДу в Україні.
Фінансовий об’єм: 595 757,04 грн.
За підтримки БО “Мережа” та Ukraine | U.S. Agency for International Development.

 

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ

 

Розширення моделі безпосереднього втручання для покращення здоров’я ВІЛ-позитивних жінок в м. Києві

Термін реалізації: 01.06.2016 – 30.05.2017
Суть: Метою проекту є розширення роботи за моделлю безпосереднього втручання, наснаження, подолання самостигми, підвищення самооцінки та розвиток потенціалу серед ВІЛ-позитивних жінок м. Києва.
Фінансовий об’єм: 516 211 грн.
За підтримки AIDS Foundation East-West (AFEW) і НУО «Позитивні жінки світу» (PWW, Нідерланди) за фінансової підтримки GileadSciencesEuropeLtd.

 

Здоров’я партнера. Тестування на ВІЛ статевих партнерів ЛЖВ в м. Києві та Київській області

Термін реалізації: 01.01.2015 р. – 28.02.2017 р.
Суть: Виявлення та залучення статевих партнерів ВІЛ-позитивних людей до тестування на ВІЛ методом ІФА. Постановка нововиявлених ЛЖВ на диспансерний облік Київського міського і Киїського обласного центрів СНІДу, сприяння в госпіталізації (при потребі). Зниження ризикованої поведінки серед тих статевих партнерів ВІЛ-позитивних, чиї результати тестування є негативними.
Фінансовий об’єм: 876 898,00 грн.
За підтримки Проекту USAID RESPOND та Міжнародної організації Pact.
З жовтня 2016 р. став частиною проекту “Посилення континууму ВІЛ-послуг на сайтах АРТ Київського регіону”

 

Толерантна медицина: Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах м. Києва

Термін реалізації: 08.05.2014 – 30.06.2016
Суть: Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах м. Києва.
Фінансовий об’єм: 2 400 000 грн.
За підтримки ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” та Ukraine | U.S. Agency for International Development.

 

Захист прав ВПО, які живуть з ВІЛ у м. Києві

Термін реалізації: 01.07.2015 – 29.11.2015 р.
Суть: Проект направлений на надання всебічної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які мають ВІЛ-позитивний статус (ВПО/ЛЖВ) та проживають у м. Києві. Проект включатиме у себе надання інформаційних консультацій, ведення випадку (кейс-менеджмент) правової допомоги клієнтам, поширення серед цільової групи проекту інформації. яка допоможе самостійно відстоювати свої права. З метою системних змін у державних установах які надають послуги ВПО/ЛЖВ буде створено комунікаційну платформу у вигляді робочих груп,  в яких прийматимуть участь клієнти та представники державних установ.
Завдяки участі у тренінговій програмі «Школа правозахисника» з громадських активістів ВПО/ЛЖВ буде сформовано ініціативну групу клієнтів, які отримають базові знання з захисту прав, механізмів адвокації, громадського моніторингу та контролю і зможуть самостійно в подальшому ініціювати правозахисний процес.
Фінансовий об’єм: 93 000 грн.
За підтримки Програми розвитку ООН в Україні

 

Використання підходу безпосереднього втручання для покращення здоров’я ВІЛ-позитивних жінок в м. Києві

Термін реалізаці: 01.09.2014 – 01.09.2015рр.
Суть: Основна мета цього проекту полягає в емпаурменті ВІЛ-позитивних жінок м. Києва та покращенні якості їх життя. Заплановано участь у проекті 50 жінок, що живуть з ВІЛ.
Фінансовий об’єм: 218 564 грн.
За підтримки AIDS Foundation East-West (AFEW).

 

ВІЛ-сервіс в Києві та Київській області

Термін реалізації: 01.07.2014 – 31.12.2014р.
Суть: Даний проект направлений на покращення якості життя ВІЛ-позитивних мешканців Києва та Київської області, мотивацію їх до моніторингу власної хвороби, досягненню максимальної прихильності до лікування ВААРТ, покращення свого емоційного, психологічного та соціального стану. Заплановано участь у проекті 5 742 людей, що живуть з ВІЛ.
Фінансовий об’єм: 2 488 601 грн.
За підтримки ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” та Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

ВІЛ-сервіс в Київській області

Термін реалізаці: 01.03.2014 – 30.06.2014р.
Суть: Даний проект направлений на покращення якості життя ВІЛ-позитивних мешанців Київської області з метою мотивації їх до моніторигу власної хвороби, досягненню максимальної прихильності до лікування ВААРТ, покращення свого емоційного, психологічного та соціального стану.
Заплановано участь у проекті 3 170 людей, що живуть з ВІЛ.
Фінансовий об’єм: 758 732 грн.
За підтримки ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” та Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

Розбудова спроможності персоналу центрального апарату Державної пенітенціарної служби: технічна підтримка для вибраних сайтів з надання лікування

Термін реалізації:23.12.2013 – 30.06.2014р.
Суть:Технічна підтримка СІЗО №13 (Лук’янівське) з організації приміщення для проведення лікування.
Фінансовий об’єм: 68 007 грн.
За підтримки ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” та Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

ВІЛ-сервіс в м. Києві

Термін реалізаці: 01.08.2012 – 30.06.2014р. Суть: Даний проект направлений на покращення якості життя ВІЛ-позитивних мешанців м. Києва з метою мотивації їх до моніторигу власної хвороби, досягненню максимальної прихильності до лікування ВААРТ, покращення свого емоційного, психологічного та соціального стану. Заплановано участь у проекті 2 350 людей, що живуть з ВІЛ.
Фінансовий об’єм: 3 033 974 грн.
За підтримки ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” та Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

Свобода від насильства: Розширення прав та можливостей дівчат і жінок у складних життєвих обставинах (продовжено)

Термін реалізаці: 01.02.2012 – 31.10.2013 р.
Суть: запровадження раннього виявлення, перенап равлення та надання послуг ВІЛ-позитивним дівчаткам, жінкам та їх партнерам;
Проект здійснюється у співпраці з HealthRight International
Фінансовий об’єм: 200 181 грн.
За підтримки Health Right Україна та UN Women.

 

Забезпечення доступу ЛЖВС до діагностики і лікування ВІЛ/ТБ та комплексу соціально-медичних послуг в м. Києві

Термін реалізаці: 01.07.2011 – 31.07.2012р.
Суть: Технічне оснащення кабінетів контрольованого лікування ТБ у ВІЛ-інфікованих пацієнтів; Підтримка мультидисциплінарних команд для забезпечення контрольованого лікування ТБ у ВІЛ-інфікованих пацієнтів; Забезпечення доступу до діагностики ТБ у ВІЛ-інфікованих пацієнтів; Медико-соціальний та психологічний супровід дітей уражених епідемією ВІЛ/СНІД; Медико-соціальний та психологічний супровід ВІЛ-позитивних дорослих.
Фінансовий об’єм: 1 999 186 грн.
За підтримки ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” та Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

Вирішення проблеми нестачі замінників грудного молока для дітей першого року життя, народжених ВІЛ-позитивними матерями в м. Києві

Термін реалізаці: 01.07.2010 – 30.06.2011р.
Суть: Адвокаційні заходи направлені на ГУОЗ з метою 100% фінансування закупівель замінників грудного молока з метою профілактики передання ВІЛ від матері до дитини.
Фінансовий об’єм: 39 625 грн.
За підтримки ВБФ Коаліція ВІЛ-сервісних організацій.

 

Розширення доступу ЛЖВС та членів їх близького оточення до комплексу соціально-медичних послуг в м. Києві

Термін реалізаці: 01.07.2010 – 30.06.2011р.
Суть: Розширення доступу до послуг з немедичного та медсестинського догляду на дому; Забезпечення паліативного догляду для осіб з подвійним діагнозом ВІЛ\СНІД – ТБ на базі стаціонару; Підтримка діяльності громадських центрів для осіб, яких торкнулася проблема ВІЛ\СНІДу; Організація медико-соціального супроводу та прихильності до АРТ на основі МДК підходу; Розвиток і підтримка центрів денної опіки для ВІЛ позитивних дітей та підлітків; Впровадження програм спрямованих на супровід ВІЛ позитивних вагітних клієнток. Забезпечення догляду і підтримки для ВІЛ позитивних засуджених; Фінансовий об’єм: 1 480 766 грн.
За підтримки ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” та Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

Проект «Мистецтво жити»

Термін реалізаці: 13.03.2011 – 29.05.2011р.
Суть: Допомога ВІЛ-позитивним дітям покращити психоемоційне здоров’я, а також розкрити здібності через заходи арт- і трудотерапії.
Фінансовий об’єм: 30 180 грн.
За підтримки Фонд Анти-СНІД Олени Пінчук.

 

Education of the employees of Centers for HIV infected children and youth by providing a system of technical and methodological support

Термін реалізаці: 01.06.2009 – 31.05.2010 рр.
Суть: Надання методичної та технічної підтримки 5 центрам для ВІЛ інфікованих дітей та молоді шляхом проведення стажувань, візитів технічної підтримки та циклу тренінгів. Фінансовий об’єм: 110 000 грн.
За підтримки Фонд Анти-СНІД Олени Пінчук.

 

Правова підтримка та захист ЛЖВС з метою забезпечення доступу до паліативної допомоги

 Термін реалізаці: 01.11.2009 – 31.10.2010 рр.
Суть: Документування порушень прав осіб що знаходяться в термінальній стадії СНІДу.
Фінансовий об’єм: 120 000 грн.
За підтримки МФ “Відродження”.