Соціальне замовлення крокує в Київську область

20 липня 2018 року, під час круглого столу між представниками управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання і БО «100 відсотків життя. Київський регіон», було обговорено механізми запровадження соціального замовлення у Київській області.

Олена Святюк, директор програм та проектів БО «100 відсотків життя. Київський регіон» розповіла про успішний запуск соціального замовлення в м. Києві, а саме:

– навчання персоналу у «Школі соціального замовлення» – що дозволило учасникам виробити розуміння того, якою в теорії повинна бути сучасна модель надання соціальних послуг, та сформувало конкретні прикладні знання, які дозволили оптимізувати цей процес.
– проведення закупівлі соціальних послуг через систему електронних публічних закупівель Prozorro;
– закупівля соціальних послуг на суму 675 200 грн. та ін..

Ознайомившись з основними поняттями та механізмами соціального замовлення, які визначені чинним законодавством України, та після дискусії щодо запровадження механізму закупівлі соціальних послуг та можливостей реалізації даної програми на території Київської області, було вирішено створити робочу групу на чолі з В’ячеславом Кучером, заступником голови Київської обласної державної адміністрації. Отож, перші кроки зроблено, приступаємо до спільної роботи у цьому напрямку.

Довідка:
Захід відбувся в рамках Проекту «HealthLink. Київський регіон» Покращення доступу ЛЖВ та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ» за фінансової підтримки БО «100 відсотків життя» в рамках реалізації проекту HealthLink: «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Коментарі для цієї сторінки закриті