Корпоративні цінності

1. Лідерство в галузі та професіоналізм.
БО “100 відсотків життя. Київський регіон” є найпотужнішою та найбільшою організацією, що надає послуги для людей, що живуть з ВІЛ у місті Києві та Київській області. Це накладає на організацію та співробітників високу відповідальність та привертає увагу з боку партнерів, ЗМІ та громади. Важливим для організації є постійне підтвердження цього поважного статусу, через якість наданих послуг, професійний рівень співробітників та увагу до свого іміджу. Негативно сприймається поверхневість в роботі, публічна критика організації та дії, що псують імідж БО “100 відсотків життя. Київський регіон”.

2. Розвиток потенціалу співробітників та організації.
Досвідчена Команда є найціннішим та найважливішим ресурсом організації. Тому БО “100 відсотків життя. Київський регіон” усіляко підтримує і сприяє особистісному та професійному розвитку наших співробітників. Ми схвалюємо паралельне з роботою отримання вищої освіти, особливо в галузі соціальної роботи, правознавства та психології. Відвідування професійних тренінгів враховується як оплачувані робочі дні. В той же час організація постійно проводить навчальні заходи для співробітників, в тому числі і в не робочий час.
3. Повага до особистісного простору і часу співробітника та організації.
БО “100 відсотків життя. Київський регіон” функціонує за визначеним заздалегідь графіком робочих днів і годин, порушення якого є негативним явищем. Профіль організації передбачає діяльність в позаробочий час, проте такі ситуації є виключенням з правил. Співробітники з повагою ставляться до робочого часу та простору інших – без нагальної причини не турбують одне одного в неробочий час та повідомляють заздалегідь колег і клієнтів про зміни в графіку роботи або відсутність на робочому місці.
4. Взаємодопомога співробітників організації.
Попри наявні визначені посадові обов’язки кожного фахівця організації, за потреби співробітники допомагають одне одному  та можуть виконувати функції не передбачені їхніми посадовими обов’язками.
5. Індивідуальне сумління.
Керівництво організації довіряє своїм співробітникам та покладає на них функції з індивідуального планування своєї діяльності та робочого навантаження. Враховуючи це, співробітник бере на себе відповідальність за виконання поставлених завдань та усвідомлює, що результат його праці є частиною успіху усього колективу.
6. Готовність до вирішення складних завдань.
Враховуючи значний досвід БО “100 відсотків життя. Київський регіон” в різних аспектах захисту та представництва прав ЛЖВ, потужний організаційний та кадровий ресурс, організація бере на себе відповідальність за вирішення складних завдань. БО “100 відсотків життя. Київський регіон” не боїться проблем, а вирішує їх!
7. Соціальний ліфт та розвиток клієнтів.
БО “100 відсотків життя. Київський регіон” не обмежується наданням благодійної допомоги та послуг, а сприяє поступовій ре-соціалізації та розвитку наших клієнтів, які схильні до асоціальної поведінки. Ми надаємо додаткові можливості та необхідну  допомогу клієнтам, які стали на шлях розвитку. БО “100 відсотків життя. Київський регіон” виступає в ролі кар’єрного трампліну для клієнтів, які мають мотивацію працювати в соціальній сфері та здобувають відповідну освіту.