Історія розвитку відділення

Історія розвитку відділення розпочалась більше десяти років тому. В той час ВБО “Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ” спільно з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в 2004 році відкрили перший Громадський Центр комплексної допомоги ЛЖВ в м. Києві. Це стало можливим за безпосередньї підтримки тодішнього директора КМЦСССДМ Шендеровського К.С. та мера міста Омельченка О.О.

Центр було створено для надання комплексної підтримки і допомоги для людей та сімей, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІД. Одним з найважливіших завдань Центру було стимулювання соціальної адаптації, діяльності, реалізації прав та можливостей ВІЛ-позитивних людей, та їх близького оточення.

В 2006 році Громадський Центр зареєструвався як окрема благодійна організація – Київське міське відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». З цього часу соціальні працівники відділення надавали послуги клієнтам на базі Правобережного та Лівобережного центрів, виправних установ, та на дому у клієнтів. Основним направленням роботи було здійснення немедичного догляду на дому, паліативний догляд для людей з подвійним діагнозом (ВІЛ/СНІД/ТБ), діяльність громадських центрів для ЛЖВ, медико-соціальний та психологічний супровід антиретровірусної терапії АРТ для дітей, догляд і підтримка дітей, народжених ВІЛ-позитивними батьками.

З 2011 року Київське відділення розширило кількість осередків організації в м. Києві до, відкривши консультативний кабінет у міському Центру СНІДу, робота якого зосереджена в площині інформаціного консультування, щодо лікування ВІЛ, прихильності до ВААРТ, соціального супроводу поліативних хворих.

З 2012 року було розпочато роботу на базі Київської міської туберкульозної лікарні №2 (с. Гостомель), для допомоги ВІЛ-позитивним хворим які лікують туберкульоз в стаціонарному відділенні лікарня.

Для розширення доступу до соціальних послуг  для ВІЛ-позитивних людей в 2014 році було прийнято рішення розширити свою діяльність на Київську область.  Було відкрито перші осередки  допомоги ВІЛ-позитивним у при обласному Центрі СНІДу, у м. Біла Церква, м. Вишгород, м. Ірпінь, м. Бориспіль, м. Фастів. В той же рік було розпочато роботу у шести виправних закладах Київської області (№35, №85, №95, №132, №119, №115).

Відділення поступово розширює осередки допомоги. З 2015 року було розпочато роботу у м. Боярка, м. Буча, м. Бровари, м. Васильків.

З 2016 р. відділення змінює назву – Благодійна організація “100 відсотків життя. Київський регіон”.

Діяльність відділення поширюється на територію м. Києва та Київської області.