Партнери

logo21
ВБО “Мережа людей які живуть з ВІЛ” –  пройшла складний шлях розвитку з невеликої групи активістів до найбільш успішної національної організації ЛЖВ. Рішення щодо вибору Мережі одним з основних реципієнтів шостого раунду Глобального Фонду є визнанням досягнень організації на світовому рівні та знаменує новий, важливий етап в житті організації

12011148_1692190407677697_1162738608733510449_n
П’ятирічний проект USAID RESPOND спрямований на підтримку сталих національних програм зменшення темпів розповсюдження ВІЛ-інфекції серед представників груп найвищого ризику в Україні та їхніх сексуальних партнерів.Проект впроваджується міжнародною організацією Пакт Інк. у партнерстві з FHI 360 за фінансової підтримки Надзвичайного плану Президента США з надання допомоги у боротьбі зі СНІДом (PEPFAR).

UNDP-Ukraine
ПРООН є глобальною установою Організації Об’єднаних Націй у галузі розвитку, яка підтримує стратегічні ініціативи з розбудови спроможності, спрямовані на сталий людський розвиток та зростання, користь від якого отримають усі. Основна мета ПРООН – підтримати Україну на шляху сталого людського розвитку, спрямованого на досягнення заможної, демократичної та сильної держави, в якій ніхто не залишається осторонь і враховується думка кожного і кожної.

logo-e1439816235696
СНІД Фонд Схід-Захід – міжнародна мережа неурядових організацій, метою якої є поліпшення здоров’я уразливих груп населення .

logo

Організація «Конвіктус» була заснована у Швеції в 1986 році. Її засновниками були ВІЛ-позитивні люди, які вирішили об’єднатися з метою спільної боротьби з епідемією ВІЛ-інфекції. За підтримки Шведської організації «Конвіктус» та Агенства міжнародного розвитку та співробітництва «SIDA» в 2006 році «Конвіктус» розпочав свою роботу в Україні.


Місією МБФ “Вертикаль” є покращення якості життя людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, сприяння в реабілітації та адаптації в суспільстві хімічно залежних шляхом надання медичної, психологічної, соціальної та інформаційної допомоги, розкриття та розвиток їх творчого потенціалу, організація та проведення широкомасштабних акцій та активної участі у громадських заходах з ціллю підвищення толерантності суспільства до проблеми ВІЛ/СНІДу.
http://vertikalfund.org/uk

Служба у справах дітей КМДА – захищає законні права та інтереси дітей, запобігає дитячій бездоглядності та безпритульності, надає тимчасовий притулок безпритульним дітям, захищає дітей від жорстокого поводження та насильства.


Київський міський центр профілактики та боротьби зі СНІДом був створений у 1999 році з метою надання спеціалізованої медичної допомоги ВІЛ-позитивним та хворим на СНІД мешканцям міста Києва.
http://kmcs.org.ua/main.php

COA_of_Kyiv_Oblast.svg
Київський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом  медична установа, яка надає спеціалізовану медичну допомогу ВІЛ-позитивним та хворим на СНІД людям, які проживають у Київській області.
http://kmcs.org.ua/main.php

ГО “Молодіжний центр з проблем трансформації соціальної сфери “СОЦІУМ-ХХІ” – була створена у 1998 році випускниками, студентами та викладачами Школи соціальної роботи Національного університету «Києво-Могилянська академія» з метою впровадження новітніх технологій роботи з людьми, які належать до вразливих груп населення.
http://www.socium.kiev.ua/

БФ “Карітас-Київ” – більше як 10 років працює на щоденній основі із дітьми та молодими людьми, які перебувають у кризових умовах життя, серед котрих є і ВІЛ-інфіковані.
http://caritas-kiev.org.ua/

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – виконавчий орган Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Мета: надання комплексу інформаційних, соціально-педагогічних, психологічних, юридичних послуг особам, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Цільова аудиторія: сім’ї, діти, молодь м. Києва.
http://www.ssm.kiev.ua/

МБФ “Українська фундація громадського здоров`я” – українська благодійна організація, заснована 2008 р. міжнародною організацією “Право на здоров’я” (HealthRight International) для продовження її успішних ініціатив соціальної підтримки та допомоги вагітним, породіллям та молодим матерям з дітьми, іншим вразливим категоріям жінок, дітей та молоді та їх родинам.
http://www.healthright.org.ua

Київська міська клінічна лікарня №5

Київська міська туберкульозна лікарня №1

Київський міський правобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді

Київський міський лівобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді