Задля досягнень цілей Фаст Треку, Солом’янський район збільшить кількість тестувань на ВІЛ

Заключна цього року зустріч із впровадження ВІЛ-послуг відбулася в Солом’янському районі Києва. Фахівці проекту «Сталість ВІЛ-послуг» разом із представниками ЗОЗ та керівництва району обговорили проблемні моменти імплементації оновлених клінічних маршрутів пацієнтів та тестувань для виявлення нових носіїв ВІЛ-інфекції.

Учасники робочої зустрічі обговорили проблеми, що виникли із швидкими тестами: всі погодились із необхідністю значного підвищення кількості тестувань в ЗОЗ району, щоб наблизити виконання цілей Фаст Треку, коли 90% інфікованих ВІЛ знають про свій статус, 90% з них стоять на обліку, і наступні 90% – отримують лікування. За словами керівника проекту «Сталість ВІЛ-послуг» Ольги Трикуль, без якісного збільшення тестувань, коли аналіз призначається за клінічними показниками, неможливе виконання запланованих завдань (за оціночними показниками, район має виявити іще більше 400 ЛЖВ).

Крім того, фахівці обговорили відкриття кабінету інтегрованої допомоги, що незабаром відкриється на базі КНП ЦПМСД №2 Солом’янського району. Було прийнято рішення про визначення кандидатури для проходження тематичного удосконалення із ЗПТ.

Наприкінці зустрічі фахівці проекту презентували медикам Солом’янського району брендовані календарі та побажали нових звершень та плідної співпраці в 2018 році.


Коментарі для цієї сторінки закриті