З вогнем у серці проти вогню епідемії.

На Поштовій площі відбувся перший фестиваль «Ігри вогнеборців», під час якого у розважальній формі учасникам розповідали про пожежну безпеку, лайфсейвінг і навчали надавати домедичну допомогу.
Невід’ємною частиною будь якого масового заходу в місті Київ, традиційно, є участь БО “100 відсотків життя. Київський регіон”.

В той час коли славні українські вогнеборці демонстрували вміння приборкувати вогонь та рятувати людей, наші соціальні працівники не менш героїчно та завзято, запрошували усіх охочих пройти безкоштовне тетсування на ВІЛ.

На щастя з усіх протестованих, не виявлено жодного випадку позитивного результату тесту. Це дає надію, що все ж наші дії стрімко ведуть до мети – досягнення глобальної стратегії “90-90-90”.

Але, нажаль, за час консультування, на фестивалі, була помітна досить погана тенденція: тестувалась молодь 19-25 років, і їх знання щодо ВІЛ-інфекції та супутніх тем, на дуже низькому рівні. Це значить, що попереду, нас чекає велика робота по налагодженню комунікації з суспільством, задля популяризації безпечної статевої поведінки, турботи про власне здоров’я та відчуття відповідальності.


Коментарі для цієї сторінки закриті