Їй 35, в неї ВІЛ і вона щаслива мама

Ірині 35 і звістка про вагітність була для неї довгоочікуваним подарунком. Та все змінилось, коли під час стандартного для жінок при надії тесту на ВІЛ-інфекцію результат виявився «позитивним». А далі, все за не зовсім бажаним сценарієм: багато нової інформації про виявлену інфекцію, з якою ще не встигла змиритись, думки про аборт, депресія. 

 

 

Саме на цьому етапі наш соціальний консультант і познайомилася з майбутньою мамою та виявила причини її занадто радикальних намірів. Рівень знань про ВІЛ та життя людей з ВІЛ-позитивним статусом у Ірини був недостатнім. Тому інформація про можливість народити не інфіковану дитину та безпечне статеве життя вплинули на рішення дівчини.  Не менш важливим фактором став особистий приклад соціального консультанта, яка, не беручи до уваги свій ВІЛ-статус, змогла перебороти свої страхи і сумніви та народила здорову дитину.

Результатом розпочатої роботи соціального консультанта з клієнткою стала відмова від наміру штучного переривання вагітності, особисто змінена точка зору про свій статус, прийом препаратів АРТ. Ірина вдячна соціальному консультанту БО «100 відсотків життя. Київський регіон» за надану допомогу, щаслива, що змогла змінити своє ставлення до вагітності при ВІЛ-позитивному статусі та готується стати мамою.


Коментарі для цієї сторінки закриті