Видано збірку «Нормативно-правових актів щодо впровадження соціального замовлення»

БО «100 відсотків життя. Київський регіон» пропонує до вашої увагу збірку «Нормативно-правових актів щодо впровадження соціального замовлення».

Посібник укладений на основі матеріалів та роботи «Школи соціального замовлення», яку БО «100 відсотків життя. Київський регіон» проводила для фахівців Управлінь соціального захисту десяти районів Києва в 2017 році.

Це унікальний посібник, в якому міститься уся необхідна та актуальна інформація для правильного і оперативного впровадження системи соціального замовлення. Збірка допоможе підвищувати рівень компетентності працівників Управлінь соціального захисту та усіх, хто працює із соціальним замовленням в Київському регіоні та Україні в цілому.

Надруковані матеріали будуть передані Департаменту соціальної політики КМДА для розповсюдження мережею Управлінь соціального захисту.

Макет посібника викладений сайті БО «100 відсотків життя. Київський регіон» у вільному доступі.

Видання реалізовано в межах проекту USAID «Сталість ВІЛ-послуг», при фінансуванні Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), компанії «Делойт консалтинг Оверсіз Проджектс» (Deloitte Consulting Overseas projects, LLC).

 


Коментарі для цієї сторінки закриті