Видано рекомендації щодо тестування на ВІЛ для сімейних лікарів

Фахівці проекту «Сталість ВІЛ-послуг» розробили настільну інструкцію для лікарів сімейної медицини, де прописані основні клінічні показники тестування на ВІЛ.

Ліфлет містить інформацію щодо індикаторів, які є показаннями, щоб протестуватися на ВІЛ, перелік індикаторних захворювань, захворювання, при яких несвоєчасне діагностування ВІЛ може значно ускладнити лікування, перелік симтомів і захворювань, при котрих пацієнту рекомендують протестуватися на ВІЛ та особливості роботи сімейного лікаря при лікуванні пацієнтів з ВІЛ.

Видання сприятиме кращому розумінню особливостей при роботі з ВІЛ-позитивними пацієнтами, а також допоможе лікареві швидше запам’ятати та впровадити методи роботи з ВІЛ-позитивними пацієнтами та , безумовно, дасть поштовх до збільшення експрес-тестувань на ВІЛ.

Перші друковані рекомендації вже презентували для ознайомлення медикам Дарницького району м.Києва.

Вже найближчим часом подібні рекомендації будуть розроблені і для таких вузьких спеціалістів як гастроентеролог, гепатолог, гематолог, гінеколог, дерматолог, невролог, нефролог, онколог, отоларинголог, офтальмолог, пульмонолог, ревматолог та фтизіатр.

 

Видання реалізовано в межах проекту USAID «Сталість ВІЛ-послуг», при фінансуванні   Невідкладного плану Президента США з надання допомоги в боротьбі за СНІДом (PEPFAR), наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 


Коментарі для цієї сторінки закриті