Відбулись перші робочі зустрічі у 4 пілотних районах по проекту “Сталість ВІЛ-послуг”

Відбулись перші робочі зустрічі у 4 пілотних районах по проекту «Поширення успішного досвіду проекту “Сталість ВІЛ-послуг”
(Деснянський, Дніпровський, Святошинський та Печерський р-ни)

Члени робочих груп у складі керівників медичних закладів, представників районних Управлінь охорони здоров’я та представників БО “100 відсотків життя. Київ” обговорювали питання стосовно необхідності актуалізації діючих районних нормативно-правових актів відповідно до цілей стратегії UNAIDS Fast-Track.

 

 

Відповідно до завдань проекту у ході робочих зустрічей було вирішено : модернізувати кабінети інфекційних захворювань у кожному з районів та надрукувати первинну облікову документацію закладам для ведення пацієнта з ВІЛ-інфекцією.

Наприкінці, головні лікарі ділились враженнями своїх колег стосовно відвіданих ними тренінгів по тестуванню на ВІЛ двома швидкими тестами та наданню післятестового консультування.

«Всі повертаються задоволені та вдячні за таку можливість освіжити свої знання», – розповіла заступник директора КНП «ЦПМСД» Печерського району з медичного обслуговування населення Мошкіна Людмила Ігорівна

  • viber image
    viber image
  • viber image
    Без імені


Коментарі для цієї сторінки закриті