Ветерани АТО охоче тестуються на ВІЛ

Сьогодні в Україні більш як половину нових випадків ВІЛ виявляють на 3-й чи 4-й клінічних стадіях. Це відбувається через відсутність інформації. Щоб донести важливість та необхідність тестування на ВІЛ до сильної, мужньої частини нашої країни – наших захисників, ми завітали до Veteran Hub.

Veteran Hub створений задля централізованого надання послуг ветеранам, працівникам сектору безпеки, їх рідним та близьким, а також підтримки процесу їх інтеграції в цивільне життя. Це перший спільний простір для громадських організацій, що працюють у сфері ветеранських справ, який поєднує адміністративний центр для надання психосоціальних послуг та освітню платформу для суспільно важливих заходів.

В п’ятницю, 14 грудня, консультанти з соціальних послуг БО «100 відсотків життя. Київський регіон» проводили інформаційні заняття для військовослужбовців та ветеранів АТО, тестували всіх, хто хотів дізнатися свій статус, розвінчували міфи про ВІЛ та роздавали цінні поради й рекомендацій щодо необхідності тестування та профілактики захворювання.

Як зазначила Вікторія Денисова, керівник напрямку комунікацій Veteran Hub, тестування на ВІЛ та інші вірусні інфекції повинно стати частиною щорічного огляду всіх людей. «Ми раді, що доєдналися до такої важливої справи і, разом з БО «100 відсотків життя. Київський регіон» будемо робити все, щоб долучити до експрес-тестування якнайбільше наших гостей. Такі заходи, як сьогодні, будуть у нас відбуватися часто, тому всі, хто дбайливо ставиться до свого здоров’я та здоров’я інших – запрошуємо на швидке, безболісне та безкоштовне тестування на ВІЛ».

Захід відбувся в рамках проекту “HealthLink. Київський регіон” – покращення доступу людей, що живуть з ВІЛ-інфекцією та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ, що реалізується БО “100 відсотків життя. Київський регіон” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Всього протестовано 49 осіб, жодного позитивного результату не виявлено.


Коментарі для цієї сторінки закриті