Вчилися, вчилися і … сподіваємося,що навчилися!

Протягом двох місяців медичні працівники з м. Києва та Київської області вчилися тестувати швидкими тестами, змінювали ставлення до людей, які живуть з ВІЛ та підвищували рівень знань щодо ВІЛ-інфекції.

 В рамках проекту «HealthLink. Київський регіон», для лікарів та середнього медичного персоналу пілотних закладів охорони здоров’я проводилися тренінги на теми: «Подолання стигми і дискримінації пов’язаної з ВІЛ у медичних закладах України, як основний бар’єр до тестування та лікування» та «Консультування та тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів». По закінчення навчання учасники здобули навики консультування та тестування, а також отримали «багаж» інформації про ВІЛСНІД, а саме: шляхи передачі ВІЛ-інфекції, методи профілактики зараження на робочому місці, стигма та дискримінація до ЛЖВ та ін..

Всього було проведено 16 тренінгів для 399 медичних працівників: 11 для м. Києва, на яких було навчено 304 медика та 5 для Київської області, де навчання пройшло 95 медичних працівників.

Нагадаємо, в першому проектному році по темі «Подолання стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, у медичних закладах України як основного бар’єру до тестування та лікування» було проведено 27 тренінгів для 450 медичних працівників. Зокрема, для міста Києва – 18 тренінгів, на яких були навчено 327 медичних працівників, для області – 9 тренінгів, які пройшли 123 медичних працівника.


Коментарі для цієї сторінки закриті