В новому році ми розширимо взаємодію із владою – Лада Булах

18 січня адміністративний персонал БО «100 відсотків життя. Київський регіон» взяв участь в оперативному плануванні на 2018 рік. Виконавчий директор, керівники напрямів , менеджери та асистенти проектів розробили план роботи організації на найближчий час з урахуванням довготривалих перспектив розвитку.

Зокрема йшлося про розвиток організаційної спроможності, реалізацію нових проектів та розширення вже існуючих, вдосконалення сервісних проектів, посилення ролі  БО «100 відсотків» у вирішенні соціальних проектів в Києві та області. Крім того. Протягом року заплановані навчання та тренінги і для самих менеджерів організації.

Лада Булах, виконавчий директор БО «100 відсотків життя. Київський регіон»: «Організація розширюється, в нас заплановані нові проекти, тому на наступний рік ми запланували не просто реалізувати їх, а й самовдосконалитися. Досвід практичної роботи, які здобувають фахівці нашої організації – від соціальних працівників до адміністративного персоналу – може суттєво допомогти у реалізації міських та обласних проектів, тому ми посилюватимемо співробітництво із органами місцевого самоврядування».

 


Коментарі для цієї сторінки закриті