“Це розплата за мою бурхливу молодість”

Івану 36. Він високого зросту, мужньої статури, його тіло прикрашають, такі нині модні, татуювання, має достойну роботу і регулярно займається спортом. Чим не ідеальне життя холостяка, який в планах хоче створити родину?! Дізнавшись про свій ВІЛ-статус та гепатит С все вище перераховане знецінилось вмить.

Це розплата за мою бурхливу молодість

Злість на самого себе та небажання жити далі – саме з такими емоціями, чоловік був на початку роботи з нашим соціальним консультантом. Пізніше, під час розмови поділився думкою, що це за його бурхливу молодість.

Соціальний консультант (Самбурова Олеся) провела ряд робіт з клієнтом, які і стали вирішальними для позитивного результату. Івана залучили до інтервенції «Кроки до здоров’я» та проекту «Діагностика та лікування вірусного гепатиту С», супроводжували в процесі проходження необхідних обстежень та консультацій лікарів. Чоловіку надали психологічну підтримку щодо прийняття свого статусу, життя з ВІЛ  і гепатитом С та особливості лікування. Консультували за принципом «рівний-рівному». В результаті він став на диспансерний облік та почав приймати антиретровірусну терапію.

На даний час, клієнт має стійку прихильність до прийому АРТ та позитивну динаміку в лікуванні гепатиту С препаратом «Нarvoni». В кінці червня 2018 р чоловік успішно завершує роботу по інтервенції «Кроки до здоров’я». Емоційний стан нормалізувався, з’явилася мотивація до продовження здорового способу життя і Іван впевнено дивиться в майбутнє.

 


Коментарі для цієї сторінки закриті