Жіноче здоров’я: як бути у гармонії з собою

Психологічне і фізичне здоров’я жінки має бути на найвищому рівні. Правильний догляд за собою і своїм здоров’ям — запорука бездоганного зовнішнього вигляду в будь-якому віці.

Секрети гармонії з тілом і душею:

1. Любіть себе. Навчіться приймати себе такою, якою ви є. Не женіться за «ідеалом», пам’ятайте: ви така одна неповторна і іншої такої як ви, в житті немає.
2. Правильне харчування. Не потрібно мучити себе дієтами, в їжі повинно буди все збалансовано. Дозволяйте собі маленькі радості – улюблені солодощі, шоколад.
3. Ведіть активний спосіб життя: займайтеся спортом та улюбленим хобі.
4. Зверніть увагу на сон: він має складати не менше 8-9 год. на добу, оптимальна температура кімнати 17-18 С – найкращим чином позначається на процесах обміну речовин.
5. Розвивайтеся, займайтеся творчістю, заставляйте свій мозок працювати (вчіть вірші, читайте літературу).
6. Систематично відвідуйте лікарів. Гінеколог і стоматолог мають стати вашими улюбленими спеціалістами.
7. Знаходьте час на відпочинок з друзями, сім’єю та людьми, які приносять вам радість.
8. Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом: використовуйте декоративну та гігієнічну косметику – ви повинні собі подобатися!
9. Не забувайте про свою сексуальність.
10. Мрійте та кохайте!
11. Навчіться бути щасливою із собою, радійте кожному приємному моменту.

Тест на психологічне та емоційне здоров’я:

Виберіть ефірне масло, запах якого хочете відчути зараз найбільше: лаванда, кориця, м’ята, герань:
Лаванда – означає, що вам треба відпочити. Вона допоможе позбавитися від безсоння, істерії, знизить агресію.
Кориця – показує, що можливо у вас зараз немає сил, кориця зніме депресивний стан, позбавить від почуття самотності і страху.
М’ята – означає, що у вас бувають спади життєвих сил. М’ята зніме нервову напругу, відновить сили, підвищить активність.
Герань – показує, що вас турбує безпричинна дратівливість. Герань поліпшить настрій, усуне залежність від чужої думки, почуття страху.

Основні показники, коли психологічне здоров’я в нормі:

– Адекватна самооцінка і почуття поваги до себе.
– Своєчасна адаптація до життєвих умов.
– Впевненість у собі.
– Здатність долати труднощі, не приймаючи різні алкогольні напої та наркотики.
– Відсутність заздрості до успіхів інших.

В рамках проекту «Якщо ти позитивна», до Всесвітнього дня здоров’я (7 квітня) та Міжнародного дня активних дій за жіноче здоров’я (28 травня) БО «100 відсотків життя. Київський регіон» проводить всебічне інформування жінок з проблематики РМЗ та пригнічених і депресивних психічних станів. Учасниці проекту матимуть можливість отримати професійні консультації гінеколога – мамолога, психолога і доступ до УЗД молочних залоз на пільгових умовах, масово залучатимуться до акцій та активностей, для отримання достатньої мотивації та регулярного проходження медогляду спеціалістів з питань жіночого здоров’я та покращення якості життя з ВІЛ.


Коментарі для цієї сторінки закриті