Позитивні підлітки і ВІЛ

Ірина Раус, дитячий лікар-інфекціоніст Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом провела просвітницьке інформаційне заняття з питань ВІЛ/СНІДу для підлітків правобережного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді, за підтримки громадської організації «Соціальна агенція «СНІД-ДОПОМОГА». Основною метою даного заходу було підняття та обговорення актуальних проблем, які часто діти соромляться задавати спеціалістам через присутність батьків чи власну сором’язливість.

В своїй вступній промові Людмила Пілявська, директор Правобережного центру наголосила, що під час проведення груп підтримки для підлітків, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІДу зібралося багато питань медичного аспекту. Щоб задовольнити цікавість молодих людей, була запрошена Ірина Володимирівна Раус, яка зможе надати вичерпні відповіді на запитання, які на сьогоднішній день найбільше турбують підлітків+.

Протягом години аудиторія уважно слухала інформацію про безпечну поведінку, прихильність до АРТ та ін.. Ірина Володимирівна зробила екскурс в історію та розповіла про виникнення ВІЛ та перспективи лікування цієї хвороби.

Легка, невимушена обстановка спонукала дітей до активного діалогу. Вже через декілька хвилин після початку заняття почали звідусіль лунати запитання, які найбільше турбують підлітків+. Багато питань було обговорено, але звичайно, багато ще залишилося не розкритими.

В кінці заходу підлітки подивилися тематичний фільм, поласували солодощами та домовились про дату наступної зустрічі. В неформальному спілкуванні активісти групи підтримки підлітків+ висловили пропозицію провести подібний захід ще і під час літних канікул, в таборі літнього оздоровлення. «- А ми що? Ми готові!», – повідомила Людмила Пілявська.

Довідкова інформація:
Групи підтримки для ВІЛ+ підлітків проходять 2 рази на місяць. Це форма психологічної, інформаційної та просвітницької роботи, результативність якої залежить від системності і сталості такого формату соціальної роботи. На сьогоднішній день довіра групи підлітків+ до спеціалістів «Правобережного центру» та ГО «СНІД-ДОПОМОГА» є запорукою успішної та перспективної взаємодії.


Коментарі для цієї сторінки закриті