Фінішувала акція «Якщо ти позитивна»

Фінішувала низка заходів присвячена темі жіночого здоров’я в рамках проекту «Якщо ти позитивна», приуроченому Всесвітньому дню здоров’я та Міжнародному дню активних дій за жіноче здоров’я. Заключним заходом стала освітня лекція серед студентської аудиторії університету “Україна”.

Заняття було спрямовано на привернення уваги жінок цільової групи до проблематики раку молочних залоз, раку шийки матки та мотивацію щорічного проходження огляду мамолога, гінеколога, УЗД молочних залоз, до методики самодіагностики, до мотивованого тестування на ВІЛ та гепатити С, В. Особлива увага надавалася важливості контролю та самоконтролю здоров’я жінок і збільшенню мотивації щодо проходження тестувань та обстежень вузьких спеціалістів задля ранньої діагностики захворювань, запобіганню розвитку депресивних станів у представниць уразливих груп, в тому числі ВПО, жінок, що живуть з ВІЛ та найбільш ефективним шляхам вирішення психічних і психологічних проблем.

Лекція проходила у вигляді бесіди чим і спонукала багатьох учасниць до питань та пошуку відповідей на них. Учасниці обговорювали такі питання:
1. Тестування (мотивація, час, місце, консультування)
2. Актуалізація профоглядів та диспансеризації.
3. Жіноче здоров’я ( тематична дискусія). Життя з ВІЛ.
4. РМЗ, РШМ рання діагностика.
5. Коінфікування. Обізнаність та контроль стану здоров’я.

Наприкінці інформаційного заняття були розповсюджені інформаційні матеріали та презервативи. Лекцію та тематичну дискусію проведено в рамках проекту, який реалізується за підтримки БО «Позитивні жінки», «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW) та БО «100 відсотків життя. Київський регіон».


Коментарі для цієї сторінки закриті