Де в Києві можна БЕЗКОШТОВНО протестуватися на ВІЛ

Нещодавно до нас звернулася вагітна жінка, яка розповіла, що в жіночій консультації, де вона стоїть на обліку, відправляють здавати аналіз на ВІЛ-інфекцію лише в даному медичному закладі. Такий аналіз коштує – 200 гривень. Коли жінка висловила побажання звернутися до центру СНІДу, їй повідомили, що цей аналіз не є обов’язковим і вона може його не здавати. На жаль, такі випадки не поодинокі. Тестуватися на ВІЛ під час вагітності потрібно: якщо виявиться, що жінка інфікована, їй одразу призначать АРВ-терапію, що дасть шанси народити здорову дитину. Тож, пропонуємо вашій увазі адреси закладів, де можна здати аналіз на ВІЛ-інфекцію безкоштовно.

1. Київський міський Центр профілактики та боротьби зі СНІДом – вул. Відпочинку, 11 (ст.м. Житомирська, будь-який транспорт в сторону ст.м. Святошин до зупинки Академіка Вернадського(2 зупинки).

2. Кабінет «Довіра» Голосіївського району – просп. Голосіївський, 59 А (5 хвилин ходу від м. Голосіївська).

3. Кабінет «Довіра» Деснянського району – бульвар Висоцького, 8 (ст.м. Чернігівська, трамвай №33, №35 до вул. О.Сабурова (в сторону Троєщини, 13 зупинок), пройти до бульвару Володимира Висоцького).

4. Кабінет «Довіра» Дніпровського району – вул. Шептицького, 5 (ст.м. Лівобережна, автобус №42, №87, №95, №108, маршр.№599 до вул. Луначарського (2 зупинки), пройти до вул. Митрополита Андрія Шептицького).

5. Кабінет «Довіра» Київського обласного центру профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом – вул. Шулявська, 5 (ст.м. Політехнічний інститут, по вул. Ванди Василевської пройти до вул. Шулявської).

6. Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського Академії медичних наук України – вул. М.Амосова, 5 (ст.м. Вокзальна, зуп. Залізничний вокзал до вул. Федорова (8 зупинок), автобус №5, №12, маршр.№539, пройти до вул. Миколи Амосова).

7. Поліклініка №2 Подільського району – проспект Свободи, 22 (для мешканців району – тестують сімейні лікарі).
Незабаром сімейні лікарі Оболонського, Дарницького, Солом’янського та Шевченківського районів також доєднаються до тестування на ВІЛ.

З собою потрібно мати паспорт, але, за бажанням, ви можете здати аналіз на ВІЛ/СНІД конфіденційно.


Коментарі для цієї сторінки закриті