Соціальна робота на практиці.

Починати працювати з набутими знаннями на практиці набагато простіше, аніж приймати рішення користуючись «сухою» теорією, отриманою під час навчання у ВУЗі.

БО «100 відсотків життя. Київський регіон» продовжує розширювати географію своєї діяльності. Фахівці організації завітали до Педагогічного університету ім. Г.Сковороди в м. Переяслав-Хмельницький.

Очікувано, захід видався напрочуд цікавим. Лекція складалась із трьох частин. Сесія 1-а: про організацію, види діяльності, особливості функціонування (спікер – Антон Опалатенко, pr-менеджер); сесія 2-а: специфіка соціальної роботи, особливості надання соціальних послуг пацієнтам з хронічними захворюваннями, програми та проекти організації (спікер – Сергій Харитонов, керівник напрямку  по роботі з  ЛЖВ в Київській області); сесія 3-я – інтерактив зі студентами: проблеми та особливості соціальної роботи на практиці (спікер – Валентин Бобруйко, консультант з соціальних питань).

За досить коротку зустріч вдалось налагодити тісні стосунку з керівництвом вишу, поспілкуватись з викладачами кафедри Соціальної роботи і провести цікавий інформаційний захід.

Результативність відрядження фахівців організації можна було побачити вже наступного дня: менше ніж за добу на офіційній електронній поштовій скринці організації вже з’явилось декілька резюме для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади Консультанта із соціальних питань в міста Переяслав-Хмельницький та Ірпінь.

Цього дня ми ще раз доказали, що поза проектна діяльність без залучення великої кількості коштів, також може приносити користь.


Коментарі для цієї сторінки закриті