Шукаємо головного лікаря для Київської міської лікарні №5

Конкурс на зайняття посади головного лікаря Київської міської клінічної лікарні № 5 .

5-та міська клінічна лікарня – потужний заклад охорони здоров’я. У складі закладу функціонують Київський міський центр СНІДу та Гепатоцентр . БО «100 відсотків життя. Київський регіон» сприяє прозорості конкурсу, тому долучається до розповсюдження інформацію про вакантну посаду.

Термін подання документів:
з 08 жовтня 2018 року до 23 жовтня 2018 року 

Вимоги до конкурсної пропозиції: 
конкурсна пропозиція учасників конкурсу формується у відповідності до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, може містити проект плану розвитку Київської міської клінічної лікарні № 5 на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:

– план реформування Київської міської клінічної лікарні № 5 протягом одного року;

– заходи з виконання завдань Київської міської клінічної лікарні № 5 і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників лікарні, підвищення ефективності її діяльності, запобігання корупції;

– пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку Київської міської клінічної лікарні № 5;

– пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності Київської міської клінічної лікарні № 5.

Деталі: сторінка з конкурсною пропозицією  вакансії на офіційному сайті Департаменту охорони здоров’я м. Київ: https://health.kievcity.gov.ua/content/ogoloshuietsya-konkurs-05102018.html


Коментарі для цієї сторінки закриті