Шевченківський район розпочав тестування швидкими тестами та показав вражаючі результати

В адміністрації Шевченківського району відбулась друга робоча група з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ-послуг та запровадження моделі співфінансування ЗПТ на місцевому рівні. Ініціаторами зустрічі стала БО «100 відсотків життя. Київський регіон» в рамках проекту «Сталість ВІЛ-послуг».

Учасниками заходу були представники Управління охорони здоров’я Шевченківського району та керівники місцевих КДЦ та ЦПМСД. Їх привітала начальник Управління охорони здоров’я Шевченківського району Валентина Іванівна Рейф. Вона поділилися результатами після старту тестування швидкими тестами на ВІЛ на первинній та вторинній ланці. Показовим стало те, що в одному з центрів первинної медико-санітарної допомоги з 4 проведених швидких тестів за клінічними показниками, 3 виявилися позитивними. Наразі, це найкращий відсоток виявлення ВІЛ-інфекції швидкими тестами серед усіх пілотних районів Києва, що свідчить про високий професійний рівень персоналу.

Але не обійшлося без труднощів. Керівники місцевих ЦПМСД в ході засідання робочої групи розповіли, що, наразі, жоден з центрів не укомплектований в повному обсязі другими тестами і це дуже ускладнює проведення тестування. Тому було вирішено провести перерозподіл або ж надіслати в Департамент охорони здоров’я листа в прохання надати в район більше тестів №2.

Крім того, в районі вже визначилися з приміщенням для відкриття нового кабінету інтегрованої допомоги. Спеціалістів БО «100 відсотків життя. Київський регіон» запросили відвідати приміщення та оцінити його стан для складання подальшого кошторису та плану заходів по ремонту та комплектації кабінету в рамках проекту «Сталість ВІЛ-послуг».
Також, керівництво району визначилося з кількістю необхідних для ефективного впровадження реформи кабінетів лікарів-інфекціоністів, що потребують модернізації в рамках проекту «Сталість ВІЛ-послуг».

Насамкінець зустрічі, учасники домовилися про подальші кроки з боку кожного для пришвидшення процесу реформування системи надання ВІЛ-послуг на первинній та вторинній ланці.


Коментарі для цієї сторінки закриті