Шевченківський район готовий до роботи

31 травня в адміністрації Шевченківського району відбулась перша робоча група з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ-послуг та запровадження моделі співфінансування ЗПТ на місцевому рівні. Ініціаторами зустрічі стала БО «100 відсотків життя. Київський регіон» в рамках проекту «Сталість ВІЛ-послуг».
Учасниками заходу стали представники Управління охорони здоров’я Шевченківського району та керівники місцевих КДЦ та ЦПМСД. Їх привітала В.о. начальника Управління охорони здоров’я Шевченвіського району Інна Валеріївна Туренок. Вона запевнила учасників у всебічній підтримці на шляху провадження реформи ВІЛ-послуг.
Координатор проекту «Сталість ВІЛ-послуг» БО «100 відсотків життя. Київський регіон» Ольга Трикуль, розкрила основні аспекти проекту, наголосила на тому, що медична реформа передбачає передачу повноважень по консультуванню, тестуванню та лікуванню на первинну та вторинну ланку медичної допомоги.
Крім того, на розгляд учасників були представлені проекти клінічних маршрутів пацієнтів. Спеціалісти району ознайомились з маршрутом, обговорили з представниками БО «100 відсотків життя. Київський регіон» питання. Ольга Трикуль наголосила, що з боку БО «100 відсотків життя. Київський регіон» все готове для того, щоб якнайшвидше почати надавати послуги на первинній ланці та організація готова надати широку технічну допомогу Адміністрації району.
Спеціаліст з ЗПТ Андрій Семенов, розповів про важливість розширення ЗПТ, надав інформацію по наявній ситуації в місті, про перевантажені сайти ЗПТ та запевнив районних спеціалістів, що процес делегування певних повноважень на первинну ланку не буде раптовим. Фахівець запевнив, що відкриття нового сайту в Шевченківському районі пройде за всебічної підтримки спеціалістів КМКНЛ «Соціотерапія» та БО «100 відсотків життя. Київський регіон».
По завершенні робочої зустрічі учасники домовилися ще раз обговорити на місцях проект клінічного маршруту, внести правки та адаптувати його відповідно до своїх медичних закладів, а також призначити другу зустріч, на якій буде підписано документ. Представники РДА запевнили, що намагатимуться віднайти в комунальній власності нерухомість, що відповідає вимогам для відкриття нового сайту ЗПТ.


Коментарі для цієї сторінки закриті