Шанс на здорове життя

Залишити дитину чи ні? Перше питання, яке виникає у жінки, коли під час вагітності вона дізнається, що ВІЛ-позитивна. З такою проблемою зіштовхнулася і наша клієнтка Олександра. Жінка тривалий час вживає наркотики. З її слів, на опої дну залежність її «підсадив» майбутній батько дитини – перше і найголовніше кохання у житті.

Все розпочалося з невинного «а ти спробуй» в одному з нічних клубів. Де перший раз, там і наступні. І ось вже 30-річна жінка знаходиться в хірургічному відділенні однієї з міських лікарень. Саме тут вона, на пізніх строках вагітності, й дізналася,  що ВІЛ-інфікована. Стан, у якому опинилася Саша важко описати, адже окрім того, як жити тепер з цим захворюванням постає і питання, а що ж з дитиною буде, бо скоро народжувати. Як ніколи необхідною і важливою стала розмова з консультантом з соціальних питань проекту «HealthLink.Київський регіон», який працював у даному медичному закладі.

«ВІЛ – не вирок, з ним можна народити здорову дитину»,  – доленосними стали слова соціального консультанта. Олександра одразу вхопилася за це, переймаючись здоров’ям дитини, стала слухняно виконувати всі рекомендації. На сьогоднішній день жінка стоїть на диспансерному обліку, приймає АРВ-терапію та чекає на появу, з її слів, САМОГО ГОЛОВНОГО чоловіка у житті – синочка.


Коментарі для цієї сторінки закриті