Розпис футболок в “Киянка+”

Чудового сонячного дня наприкінці травня зібралося 14 ВІЛ-позитивних жінок разом зі своїми дітками для проведення вже традиційного майстер-класу з розпису футболок.

Серія навчальних занять з розпису тканин та одягу вже неодноразово проводилася жіночою спільнотою, та все одно привертає все більше бажаючих спробувати свої сили та прикласти творчу енергію. Яскраві та тематичні вироби жінки і дітлахи створювали власними руками та за особистими вподобаннями, лише за невеликої корекційної допомоги запрошеного майстра Катерини Марченко.

У теплій, відкритій та натхненній атмосфері присутні дівчата могли вільно спілкуватися на теми здорового, щасливого та якісного життя з ВІЛ. В процесі дискусійного спілкування були виділені три основні теми: психічне та психологічне здоров’я жінки, проблематика раку молочних залоз, його своєчасної діагностики і профілактики (УЗД, щорічні огляди мамолога) та раку шийки матки, який, з огляду на статистику, стає гострою проблемою жіночої частини суспільства нашої країни. Дівчата отримали важливу та актуальну інформацію щодо місцевого прийому спеціалістів та можливості отримати якісну консультацію разом з проходженням УЗД, уточнений розклад прийому гінекологів КМКЛ №5 та ще багато корисної та сучасної інформації щодо жіночого здоров’я. Насичений знаннями та творчістю вихідний день закінчився гостинним чаюванням та радісними обіймами учасниць заходу.

Майстер-клас та тематичну дискусію приурочено Всесвітньому дню здоров’я та Міжнародному дню активних дій за жіноче здоров’я, який реалізується за підтримки БО «Позитивні жінки», «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW) та БО «100 відсотків життя. Київський регіон». Проект спрямовано на привернення уваги ВІЛ-позитивних жінок та жінок з уразливих груп до проблематики РМЗ, мотивацію щорічного проходження огляду мамолога та УЗД молочних залоз, до методики самодіагностики.


Коментарі для цієї сторінки закриті