Резолюція Круглого столу «Епідемія ВІЛ/СНІД в Києві: 10 днів після 1 грудня»

Заслухавши доповіді та пропозиції провідних фахівців із подолання ВІЛ/СНІДу, учасники Круглого столу «Епідемія ВІЛ/СНІД в Києві: 10 днів після 1 грудня», організованого БО «100 відсотків життя. Київський регіон», погодили наступні питання:

  1. Створити робочу групу зі розробки та впровадження комунікаційної стратегії з протидії епідемії ВІЛ-інфекції в Києві при Київській міській державній адміністрації: до складу робочої групи включити представників департаментів КМДА, НУО, міської влади, фахівців із подолання ВІЛ-інфекції, профільних структур.
  2. Винести питання про створення робочої групи на найближче засідання Київської міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/ СНІДу та залучити до створення комунікаційної стратегії з протидії епідемії ВІЛ-інфекції в Києві Департаменти КМДА та профільні структури міста.
  3. Внести зміни до Міської цільової програми протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021 роки, а саме: додати завдання з розробки та реалізації комунікаційної стратегії з відповідним фінансуванням.

 

Учасники Круглого столу «Епідемія ВІЛ/СНІДУ в Києві: 10 днів після 1 грудня»


Коментарі для цієї сторінки закриті