Прес-клуб “Вагітність та материнтство у ВІЛ-інфікованих жінок з досвідом наркозалежності”

Шановні журналісти, запрошуємо Вас на зустріч соціального прес-клубу, яка буде присвячена тематиці: «Вагітність та материнтство у ВІЛ-інфікованих жінок з досвідом наркозалежності».

Вагітні жінки, які вживають наркотики, ВІЛ-позитивні жінки, чи мають вони шанс відчути щастя материнства, народити здорову дитину (не інфіковану ВІЛ)? Чи стануть вони відповідальними матерями?, хто їм в цьомуможе допомогти?, або хто не хоче допомогти? Чому усі так бояться ЗТ (замісної терапії), чи допомагає ЗТ таким жінкам і як допомагає? – теми, що ми плануємо обговорити на зустрічі.

Учасники прес-клубу:
Лада Булах, виконавчий директор Київського міського відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ».
Галина Скіпальска, директор представництва міжнародної організації "Право на здоров’я" (HealthRight International) в Україні, виконавчий директор МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».
Світлана Тищенко, президент громадської організації «Крок за кроком».
Ірина Сухопарова, директор Київського обласного фонду «Надія та довіра».
Катерина Маланчук, клієнтка програми ЗТ, героїня фільму «Повернення додому».
Наталія Грицаєнко, координатор проекту «Доступ дівчат та молодих жінок, вразливих до інфікування ВІЛ, до профілактичних та інших послуг в Україні».
2 жінки, матері, що живуть з ВІЛ, мають досвід наркотичної залежності та беруть участь в програмах ЗТ.

Під час неформального спілкування за чашкою кави, ви зможете поспілкуватися з реальними жінками, які мають непересічні життєві історії, познайомитися із жінками-лідерами громадських організацій, що працюють в сфері допомоги ВІЛ+ жінкам та жінкам, краще зрозуміти тему ВІЛ та Замісної терапії (ЗТ).

Ви можете стати повноправним учасником бесіди, розказати про свій досвід висвітлення таких важливих соціальних тематик, поставити свої запитання жінкам та іншим учасникам прес-клубу. Отриману інформацію ви можете використовувати в майбутніх матеріалах.

Зустріч відбудеться 8 грудня о 14:00 в кафе «Дім Бергоньє» (вул. Пушкінська,17, в будинку Театра російської драми ім. Лесі Українки).

Просимо підтвердити Вашу участь до 16:00, 7 грудня
За додатковою інформацією та з питань акредитації звертайтеся до:
Наталі Красненкової 067 465 54 26, krasnenkova(песик)prhouse.com.ua
Лесі Шутко 067 245 38 75, lesya.shutko(песик)prhouse.com.ua


Коментарі для цієї сторінки закриті