Прес-клуб на тему вагітні та мами на ЗТ

Прес-клуб на тему вагітні та мами на ЗТ
8 грудня відбулась перша зустріч Прес-клубу на тему: Вагітні та мами на ЗТ.
Під час прес-клубу йшлося про проблеми вагітності та материнства у ВІЛ-позитивних жінок з досвідом наркозалежності та роль замісної терапії у допомозі таким жінкам.

У прес-клубі взяли участь представники київських НГО: МФ «Право на здоров’я», ГО «Крок за кроком», БФ «Надія та довіра». Від київського міського відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ» у прес-клубі взяли участь Лада Булах, виконавчий директор, та Блінова Олена, соціальний працівник.

Прес-клуб на тему вагітні та мами на ЗТ

Зустріч відбулася в рамках проекту «Здійснення підтримки та адвокація доступу до послуг для ВІЛ-позитивних наркозалежних вагітних жінок та молодих матерів», що реалізується «Правом на здоров’я» та УФГЗ у співпраці з Київським міським відділенням ВМ ЛЖВ за підтримки Фонду Відкритого Суспільства. Протягом 2005-2007 років «Право на здоров’я» виконувала проект МАМА+, сфокусований на вагітних ВІЛ-позитивних жінках у ризику відмови від новонароджених дітей. «Право на здоров’я» та Українська фундація громадського здоров’я продовжують підтримувати вразливих жінок шляхом надання їм цільової допомоги, приділяючи особливу увагу колишнім та теперішнім споживачкам ін’єкційних наркотиків.
Для різнобічного задоволення потреб клієнток мережу партнерських організацій та схему перенаправлень було розширено, додавши послуги зменшення шкоди, замісної терапії та реабілітаційних програм. Команда МАМА+ також поповнилася фахівцем із алкогольної та наркотичної залежності. Клієнтки мають можливість брати участь у групах самодопомоги для вагітних та молодих матерів, які вживають наркотики. За два роки було надано послуги 159 ВІЛ-позитивним вагітним та молодим матерям, які споживають ін’єкційні наркотики, 37 жінок пройшли реабілітацію, 28 жінок було включено в програму замісної терапії.

Прес-клуб на тему вагітні та мами на ЗТ

завантажити аудіо інтерв’ю


Коментарі для цієї сторінки закриті