Прес-анонс

1 мільйон гривень на соціальні послуги з бюджету міста

У четвер, 6 вересня 2018 року о 10:30 в УНІАН (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція, на якій учасники заходу розкажуть про успіх співпраці громадських ініціатив і виконавчої влади, говоримо про:

  1. Здоров’я починається з профілактики! формування культури здоров’я у киян для вчасної профілактики захворювань і збільшення тривалості життя (розроблено комунікаційну стратегію  між   Центром громадського здоров’я і громадою Києва).
  2. Заснування Київського обласного Центру громадського здоров’я за ініціативи громадських активістів в рамках національної стратегії.
  3. Закупівлю соціальних послуг з державного бюджету на загальну суму 1 000 000 грн.: для соціального супроводу людей, у яких виявлено ВІЛ в лікарнях столиці з метою диспансеризації; для паліативної допомоги на дому хворим на СНІД в місті Києві.
  4. Закупівлю соціальних послуг/товарів не медичного призначення (засобів профілактики ВІЛ: презервативів, шприців) для людей, які живуть з ВІЛ та представників груп ризику на суму 300 000 грн. в Київській області. 
  5. Запровадження соціальної допомоги в закладах охорони здоров’я столиці: вперше системно вирішено питання соціальної підтримки для пацієнтів, які дізнаються про свої діагнози (ВІЛ-інфекцію та ін.), а саме в усіх клініко-діагностичних центрах міста введено посади соціальних працівників.

Спікери:

Володимир Курпіта, генеральний Директор Центру громадського здоров’я України

Дмитро Шерембей, Голова Координаційної ради БО «100 відсотків життя»

Лада Булах, виконавчий директор БО «100 відсотків життя. Київський регіон»

Олена Лукашевич, в.о. директора КНП «Київський міський центр громадського здоров’я»

Євгенія Конончук, керівник відділу адвокації БО «100 відсотків життя»

Акредитація за телефоном: 063-65-35-700

Довідка:

Київський Міський Центр громадського здоров’я. На початку 2018 року  в Києві розпочав свою роботу КМЦ громадського здоров’я, що має сприяти подоланню найпоширеніших хвороб у столиці. Дану структуру було створено з «нуля», що значно ускладнює його темпи роботи і взагалі фізичне існування: відсутність сформованого штату працівників та розроблених посадових інструкцій для них, веб-сайту, комунікаційної стратегії. Підтримка діяльності новоствореного регіонального центру громадського здоров’я є пріоритетним завданням в м. Києві, так як саме на цю установу покладається в майбутньому відповідальність за профілактику ВІЛ в столиці.

Проект «HealthLink. Київський регіон» Покращення доступу ЛЖВ та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ» реалізується за фінансової підтримки БО «100 відсотків життя» в рамках реалізації проекту HealthLink: «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Коментарі для цієї сторінки закриті