Потенційні клієнти ЗПТ чекають на відкриття нових сайтів

26.05.2017 на базі денного стаціонару КМКНЛ «Соціотерапія» відбулася зустріч з існуючими та потенційними учасниками програми ЗПТ. Представники БО «100 відсотків життя. Київський регіон» розповіли про модель співфінансування в рамках проекту «Сталість ВІЛ-послуг» в Оболонському району.

Семенов Андрій, консультант з питань ЗПТ БО «100 відсотків життя» розповів про ситуацію з програми ЗПТ в м. Києві. Завантаженість існуючих сайтів ЗПТ настільки велика, що медперсонал не встигає обслуговувати всіх пацієнтів. Тільки сайти на базі КМКНЛ «Соціотерапія» та КМЦ СНІДу обслуговують більше 500 клієнтів щодня. В рамках проекту «Сталість ВІЛ-послуг» реалізується програми по залученню лікарів первинної ланки до обслуговування клієнтів ЗПТ та відкриття нових сайтів. Крім того, сімейні лікарі, які пройдуть навчання наприкінці вересня, зможуть виписувати рецепт на препарати ЗПТ. Це дасть змогу пацієнтам отримувати ліки та послуги за місцем проживання.

«Сьогодні перед містом постало питання завантаженості сайтів, децентралізації послуг та перспективи ЗПТ. Зараз наша організація активно працює на тим, щоб отримати приміщення в Оболонському районі для відкриття місцевого сайту ЗПТ. Це значно розвантажить існуючи сайти та наблизить послугу до пацієнтів», розповів консультант з питань ЗПТ Семенов Андрій.

Учасників зустрічі зацікавила інформація про можливість отримання препаратів ЗПТ в районі проживання. Переважна більшість учасників розуміють необхідність відкриття нових сайтів ЗПТ з метою розвантаження існуючих сайтів, за умови відповідного ставлення медперсоналу до їх потреб.


Коментарі для цієї сторінки закриті