Поділ і Шевченківський район підбили підсумки поточного року

Щільним графіком проходять останні цього року робочі зустрічі в межах проекту «Сталість ВІЛ-послуг». Так учора відбулося засідання робочої групи фахівців проекту із медиками Подільського району Києва. Разом із керівниками ЗОЗ району, профільних закладів та менеджерами проекту підбили підсумки роботи за поточний рік, обговорили нагальні проблеми та скоординували плани на найближчий час.

Так, задля ефективного досягнення перших 90 % Фаст Треку, начальнику управління охорони здоров’я Подільського району, директорам та заступникам КДЦ та ЦПМСД району будуть надіслані розрахунки оціночної чисельності та обсягів тестування на ВІЛ. Це дозволить не лише збільшити кількість тестувань, а й обслуговувати ЛЖВ за місцем їхнього проживання.

Як зазначила координатор проекту «Сталість ВІЛ-послуг» Ольга Трикуль: «Розрахунки оціночної чисельності та обсягів тестування з метою залучення ЛЖВ до системи медичного нагляду в пілотних   районах  м. Києва допоможуть медикам знайти шлях до пацієнта, адже вони звужують коло пошуку інфекції».

Крім того, в закладах охорони здоров’я буде поширена інформація про соціального працівника, закріпленого за Подільським районом: після виявлення нових пацієнтів з ВІЛ, він допомагатиме пацієнту та лікарю у подальших діях, надасть  професійний супровід та допоможе із постановкою на диспансерний облік, формуванням прихильності до лікування.

21 грудня підбивали підсумки і в Шевченківському районі столиці: начальник УОЗ Шевченківського району Валентина Іванівна Рейф подякувала фахівцям та консультантам проекту «Сталість ВІЛ-послуг» за чудову роботу та ефективну допомогу у впровадженні ВІЛ-послуг в районі. За її словами. Проблеми ще є, але найближчим часом вони будуть подолані.

Обговорюючи проблемні моменти, медики району повідомили, що ще й досі існує неузгодженість в процесі тестування та постановки на диспансерний облік ново виявлених  пацієнтів з ВІЛ. За словами лікарів, багато хто ще й досі працює за внутрішніми клінічними маршрутами пацієнтів, не використовуючи нові.

Також було узгоджено, що максимальна кількість лікарів та медсестер пройдуть навчання для роботи з тестування та виявлення носіїв ВІЛ за клінічними показниками, адже від цього залежить загальні показники тестувань.

Наприкінці обох зустрічей медики району отримали чудові нові календарі на 2018 рік та найкращі побажання здоров’я, злагоди і миру в Новому році.

 

 


Коментарі для цієї сторінки закриті