Подільський ЦПМСД №2 відвідали В.о. міністра охорони здоров’я, заступник Голови КМДА та в.о. Адміністратора USAID, та побачили перші результати медичної реформи

7 червня 2017 року ЦПМСД №2 Подільського району м. Києва відвідали В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, заступник Голови КМДА Микола Поворозник та в.о. Адміністратора USAID Уейд Уоррен. Вони відвідали медичний заклад з метою ознайомлення з останніми удосконаленнями, що стали можливі, зокрема, завдяки реформі.
Високі гості ознайомилися зі змінами, поспілкувалися з лікарями та пацієнтами, дізналися їх думку про провадження системи електронного запису. Крім того, виступаючи перед журналістами, кожен зі спікерів акцентував увагу на великому значенні для міста в участі в програмі подолання епідемії з ВІЛ/СНІДу. Тим більше, що саме Подільський район вже отримав швидкі тести, провів навчання персоналу та почав тестування швидкими тестами. Це стало можливим, зокрема, завдяки проекту «Сталість ВІЛ-послуг», що реалізується БО «100 відсотків життя. Київський регіон» та фінансується Агенціїю США з міжнародного розвитку (USAID).
Пані Супрун подякувала USAID за надану допомогу в провадженні медичної реформи та міській адміністрації Києва за активну участь у безпосередній імплементації змін на місцях. В свою чергу, заступник Голови КМДА Микола Поворозник зазначив, що столиця має бути прикладом для інших регіонів, тому Адміністрація міста готова всіляко підтримувати та запроваджувати медичну реформу в Києві.


Коментарі для цієї сторінки закриті