Подільський район почав тестування

На базі ЦПМСД №2 Подільського району відбулась робоча група з координації пілотного проекту сталої моделі надання ВІЛ-послуг. Зустріч була присвячена старту тестування швидкими тестами та обговоренню перших результатів.
Учасниками заходу стали представники Управління охорони здоров’я Подільського району та керівники місцевих КДЦ та ЦПМСД. Місцеві фахівці поділилися першими результатами запровадження тестування на первинній ланці медичної допомоги. Вони наголосили на тому, що перші дні тестування пройшли без жодного негативного досвіду. По-перше, персонал медичних закладів забезпечений всім необхідним для проведення тестування: комплекти тестів були закуплені з місцевого бюджету, доставлені вчасно та в повному обсязі, а БО «Сто відсотків життя. Київський регіон» в рамках проекту «Сталість ВІЛ-послуг» забезпечила район необхідними бланками. По-друге, всі протестовані (30 пацієнтів) мали негативний результат тесту, більше 40% протестованих самі виявили бажання пройти обстеження, завдяки інформаційним плакатам, які були розміщенні в місцях проведення тестування.
Другим нагальним питанням робочої групи Подільського району, було виділення приміщення для відкриття нового сайту ЗПТ. Місцеві фахівці запевнили представників БО «Сто відсотків життя. Київський регіон» в тому, що робота в цьому напрямку активно ведеться і найближчим часом буде прийняте остаточне рішення про виділення приміщення під нових сайт ЗПТ на території Подільського району.
По завершенні зустрічі учасники домовилися і надалі ділитися успіхами та труднощами при проведенні тестування. Крім того, представники РДА запевнили учасників, що вони зацікавлені у відкритті сайту ЗПТ в районі і готові надати всебічну допомогу в цьому питанні.


Коментарі для цієї сторінки закриті