Майже півсотні медичних працівників слухали про стигматизацію

Координатор з тренінгової діяльності проекту “HealthLink” Олег Зайцев провів тренінг «Стигма, дискримінація, гендерно-чутливий підхід у роботі з бенефіціарами медичних та/або соціальних послуг» у Білій Церкві для медичних праціників (на базі міської лікарні №3).
“Потрібно змінювати упереджене ставлення медичних працівників до людей, які живуть з ВІЛ, та представників груп найвищого ризику – це важливо для надання якісних послуг та комунікаїції з клієнтами, адже це ключові фактори, що вирішують чи захоче людина проходити лікування в принципі”, – Олег Зайцев, координатор з тренінгової діяльності проекту HealthLink
Тема заходу, викликала не абиякий ажіотаж: замість передбачених 27 медичних працівників у тренінгу взяли участь майже пів сотніЗа досить короткий проміжок часу вдалось обговорити аспекти права, гуманності та професійних якостей лікарів. Мали місце і провокативні запитання, які насправді допомогли якомога глибше розібратись в тематиці. Завдяки професіоналізму тренера БО “100 відсотків життя. Київський регіон” Олега Зайцева, присутні в повній мірі задовольнили свої інформаційні потреби та отримали відповіді на всі запитання.
Незважаючи на те, що ВІЛ-інфекція переведена в область хронічних захворювань і майже 50% інфікованих ВІЛ – це люди, які не належать до груп ризику, ми все одно реєструємо високий рівень стигматизації та дискримінації ВІЛ-позитивних осіб. Часто вважається, що люди з ВІЛ/СНІДом заслужили те, що з ними відбулося, своїми вчинками. Страх відчуження є причиною того, що ВІЛ-позитивні люди не звертаються за допомогою. По закінченню заходу учасники отримали сертифікати про участь у тренінгу та інформативні матеріали, для самоосвіти. Представники керівництва лікарні висловили бажання подальшої співпраці в цьому напрямку та запросили проводити подібні заходи на інші теми.

Коментарі для цієї сторінки закриті