Паліативну допомогу людям із ВІЛ в столиці надаватиме БО “100 відсотків життя. Київський регіон”

Щорічно в другу суботу жовтня відзначається Всесвітній день паліативної допомоги. Цього дня в усьому світі пройдуть заходи і акції, покликані підвищити розуміння медичних, соціальних, практичних і духовних потреб людей, які мають невиліковні захворювання, щоб привернути увагу до проблем людей, які потребують паліативної допомоги.

На жаль в Києві ще й досі не існує централізованої програми з паліативної допомоги, не існує уніфікованих механізмів відкриття і роботи паліативних відділень і надання паліативної допомоги.

З ініціативи проекту “Сталість ВІЛ-послуг” міська влада оголосила і провела тендер для закупівлі соціальних послуг на суму в майже 2 млн грн.. За кошти міського бюджету будуть надаватися соціальні послуги із паліативної допомоги ВІЛ-інфікованим особам.

Протягом жовтня-грудня 70 людей, що проживають в Києві, будуть забезпечені професійною підтримкою від соціальних працівників БО «100 відсотків життя. Київський регіон», яка виграла тендер. В межах проекту “Сталість ВІЛ-послуг” фахівці нашої організації допомагатимуть як самим пацієнтам, так і членам їхніх родин, щоб покращити якість життя як для тяжкохворих, так і для їхніх сімей.

На сьогодні в Києві існує колосальна потреба у соціальних послугах, саме тому для їхнього надання залучаються фахівці НУО. Впровадженню соціального замовлення в столиці передувала титанічна робота : десятки консультацій та робочих груп, створення Школи соціального замовлення та навчання спеціалістів, лобіювання питання про виділення коштів із міського бюджету на соцпослуги та співпраця з різними департаментами міської влади.

Надання паліативної допомоги  – одна з найбільш закритих тем в нашому суспільстві , про яку переважно не говорять, однак усвідомлення важливості цієї теми, кроки назустріч з боку державних структур,оголошення та успішне проведення тендерів є запорукою ефективного  надання соціальних послуг та , зрештою, покращення якості життя хворих на ВІЛ.


Коментарі для цієї сторінки закриті