Оболонський район збільшить кількість тестувань на ВІЛ

27 вересня 2017 в межах реалізації проекту «Сталість ВІЛ-послуг», який реалізує БО «100 відсотків життя», відбулася шоста робоча група  групи з впровадження сталої моделі надання ВІЛ-послуг в Оболонському районі.

У заході взяли участь очільниця Управління охорони здоров’я Оболонської РДА  Мар’яна Некрасова, заступниця керівника Оболонського УОЗ Ганна Дударенко,  фахівець з управління проектами Поліна Притуляк, консультант з впровадження ЗПТ в межах проекту Андрій Семенов, керівники закладів охорони здоров’я Оболонського району столиці.

Учасники робочої групи обговорили низку  нагальних питань щодо реформування нормативно-правової бази, яка регламентує роботу лікарів первинної і вторинної ланки, стан модернізації в кабінеті  лікаря-інфекціоніста та кабінеті інтегрованої допомоги на базі ЗОЗ Оболонського району, ремонт  якого відбудеться найближчим часом.

Крім того, учасники зустрічі приділили окрему увагу  вирішенню проблемних моментів, які пов’язані з впровадженням клінічних маршрутів пацієнтів та процесом тестування на ВІЛ в закладах охорони здоров’я району.

Як наголосила Поліна Притуляк, для досягнення цілей програми Fast Track необхідно збільшувати кількість тестувань в районі по клінічному маршруту пацієнтів. Лише в цьому випадку  реалізація мети «90-90-90» стане реальною.

За наказом керівниці Управління охорони здоров’я Оболонської РДА  Мар’яни Некрасової, найближчим часом в Оболонському районі будуть проведені наради серед спеціалістів ЗОЗ щодо збільшення кількості тестувань на ВІЛ на первинному та вторинному рівнях за допомогою виявлення пацієнтів груп ризику.

Також, після встановлення програмного забезпечення МІС (медичної автоматизованої інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні»), за запитом проекту «Сталість ВІЛ-послуг»,  лікарі-інфекціоністи та медичні сестри кабінетів інфекційних захворювань району пройдуть тренінг по роботі з автоматизованою інформаційною системою.


Коментарі для цієї сторінки закриті