Новий проект із забезпечення прихильності до лікування ТБ презентували на Білоцерківщині

Відбулася зустріч старшого соціального працівника по роботі з хворими на ТБ\МРТБ в Київській області Максима Максимчука із персоналом фтизіатричного відділення білоцерківської  міської клінічної лікарні №3.

Фахівець БО “100 відсотків життя. Київський регіон” презентував новий проекту із забезпечення прихильності до лікування у хворих на туберкульоз, який з січня реалізується командою організації (в межах проекту «Забезпечення 100% прихильності до лікування у ВІЛ-інфікованих та хворих на ТБ»): зокрема йшлося про  алгоритм супроводу та передачі клієнта фтизіатричною службою для участі в проекті. Лікарі мали змогу обговорити всі проблемні моменти та отримали відповіді на запитання , що стосуються втілення проекту.

М.Максимчук: «Мета нашого проекту –  формування прихильності пацієнтів до лікування туберкульозу, зниження рівня смертності та передачі туберкульозу. Але ми також працюємо, щоб налагодити комунікацію між учасниками алгоритму лікування. Тому дуже радісно, коли зустрічаєш всебічну підтримку партнерів, як в Білій Церкві. В нас спільна мета, тому і всіляко допомагатимемо одне одному».

Нагадаємо, БО «100 % життя» забезпечує ДОТ та психосоціальний супровід хворих на ТБ та МРТБ (включаючи ВІЛ/ТБ) на амбулаторному етапі лікування  в межах реалізації проекту «Забезпечення 100% прихильності до лікування у ВІЛ-інфікованих та хворих на ТБ»

 


Коментарі для цієї сторінки закриті