Не відфутболюй!

Не відфутболюй!1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
В рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» проводить акцію «Не відфутболюй!», що проходитиме 1 грудня 2011 р. біля меморіалу Червона стрічка за адресою вул. Лаврська 11. Початок об 11.00.

Зараз в Україні склалася складна ситуація з подоланням епідемії ВІЛ/СНІДу. На разі існує реальна загроза масштабного переривання лікування АРТ. Вже зараз з регіонів надходить інформація про не призначення лікування через відсутність препаратів, заміни схем, препаратів та випадки переривання. Під загрозою перебуває отримання фінансування від Глобального фонду на потреби боротьби з ВІЛ/СНІДом. Не дивлячись на обіцянки влади профінансувати закупівлю АРВ-препаратів, бюджет ще не прийнято, а його наповнення залишається під питанням.
Кожен день в Україні помирає від СНІДу 9 осіб. Ми маємо право стверджувати, що майже за добу втрачаємо футбольну команду. Ми будемо говорити про те, що країна, яка не звертає уваги на проблему епідемії ВІЛ/СНІДу і на темпи її поширення, приречена на ПОРОЖНІ футбольні поля – без уболівальників та, навіть, без гравців.
Ми говоримо: НЕ відфутболюй!
… Проблему епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні
… Людей, які живуть з ВІЛ
… Людей, хворих на СНІД
… Близьких і друзів, яких торкнулася епідемія
… Своє здоров’я
… Відповідальність за своє життя
… Своє майбутнє
… Майбутнє своєї країни


Коментарі для цієї сторінки закриті