Недовіра до лікарів при МРТБ. Хто допоможе?

Хворий на МР ТБ Віктор мав сумніви щодо свого діагнозу, недовіру до лікарського персоналу, високий ризик відриву від лікування, відмовлявся від медико – соціального супроводу. Хлопець має дружину та двох дітей, має низький економічний статус. Через недовіру до лікаря фтизіатра було тяжко направити на соціальний супровід.

Але з допомогою соціального працівника вдалося вмовити пацієнта на супровід до консультанта із соціальних питань БО «100 відсотків життя. Київський регіон».

Під час супроводу у хлопця виникали підозри і недовіра щодо правильності підбору схеми лікування, що туберкульоз не лікується, що над хворими ставлять досліди, в плані хто швидше помре.

Послуги:

  • Щоденна доставка та контрольований прийом ПТП на дому;
  • Формування прихильності безперервного прийому ПТП;
  • Мотиваційне консультування щодо теми туберкульоз;
  • Надання мотиваційного набору (подарункові сертифікати в супермаркет ‘Фора;
  • Допомога в оформлені пенсії за станом здоров’я;
  • Надання шприців для ін’єкційних препаратів;
  • Безкоштовне транспортування клієнта та проходження КТ в м. Київ;

Результат:

Завдяки наданим консультаційним послугам, клієнт змінив модель своєї поведінки: з’явилась довіра до дій медичного персоналу, вірності призначеного лікування та віра у власне одужання. За час супроводу клієнт не допустив жодного пропуску прийому ПТП. Лікування триває і, прогнозуючи, Віктор матиме досить високий рівень прихильності до прийому препаратів.
Клієнт має бажання подальшого лікування та завершення призначеного курсу, задля свого майбутнього та виховання своїх дітей в повноцінній та люблячій родині.  Але через попереднє ускладнене сприймання власного діагнозу, спричиненого побічними реакціями та змінами терапії, клієнт потребує подальшого медико-соціального супроводу.


Коментарі для цієї сторінки закриті