На Білоцерківщині протестовано 107 ув’язених

Щоб долучити до тестування якомога більше людей, потрібно мати особливий підхід до кожної окремої групи, тоді якість відповідатиме кількості тестувань. Саме так роблять фахівці БО «100 відсотків життя. Київський регіон», що працюють у виправних закладах Київщини.

13 грудня у Білоцерківській виправній колонії № 35 відбувся масовий захід для засуджених: щоб донести інформацію про важливість тестування на ВІЛ, для підопічних закладу було показане відео про ВІЛ/СНІД та видані мотиваційні пакети із матеріальною допомогою. Також засуджені ознайомились із роботою нашої організації  і переглянули  презентацію про БО «100 відсотків життя. Київський регіон».

Протягом того ж дня за тестуванням на ВІЛ звернулися 107 засуджених колонії: у трьох із них виявлено позитивний результат. Тепер до справи підключається соціальний працівник БО «100 відсотків життя. Київський регіон», який надасть психологічну підтримку хворим, розкаже як жити з ВІЛ , чому потрібно якнайшвидше розпочати лікування та прослідкує, щоб вони не відмовились від прийому АРВ-терапії.

 

 

 


Коментарі для цієї сторінки закриті