На базі ЦПМСД №2 Подільського району відбулась чергова робоча група

На базі ЦПМСД №2 Подільського району відбулась чергова робоча група з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ-послуг та запровадження моделі співфінансування ЗПТ на місцевому рівні. Ініціатори зустрічі – БО «100 відсотків життя. Київський регіон» в рамках проекту «Сталість ВІЛ-послуг».
В ході зустрічі обговорили низку важливих питань щодо змін або розробки нормативно-правових актів для впровадження інтегрованої медичної допомоги та строки внесення змін в нормативно-правові документи ЗОЗ Подільського району, приведення їх до відповідності.
Також обговорювались проблемні моменти у впровадженні клінічних маршрутів пацієнтів з послуг тестування на ВІЛ-інфекцію та лікування ВІЛ-інфекції і призначення АРТ у дорослих, облаштування кабінету лікаря-інфекціоніста та кабінету інтегрованої допомоги на базі ЗОЗ Подільського району за підтримки проекту «Сталість ВІЛ-послуг».
Зустріч робочої групи пройшла в дружній атмосфері та з побажаннями подальшої плідної співпраці між партнерами процесу створення сталої моделі надання ВІЛ-допомоги в Подільському районі.


Коментарі для цієї сторінки закриті