Модернізовані кабінети лікарів-інфекціоністів трьох пілотних районів готові до відкриття

5 жовтня 2017 відбулися оглядові  візити до  кабінетів лікарів інфекціоністів та кабінету інтегрованої медичної допомоги , що оновлюються коштом проекту «Сталість ВІЛ-послуг». Фахівці БО «100 відсотків життя. Київський регіон» – керівник проекту Ольга Трикуль, фахівці з управління проектами Поліна Притуляк та Яна Товпенко –  разом із радником проекту «Реформа ВІЛ-послуг» з питань політики Аллою Васильковою відвідали кабінети інфекційних  захворювань  Оболонського , Подільського і Солом’янського районів, а також кабінет інтегрованої допомоги в Шевченківському районі Києва.

В Оболонському районі був модернізований кабінет лікаря-інфекціоніста, що працює на базі КДЦ Оболонського району. В кабінеті встановлене комп’ютерне обладнання, принтер, кондиціонер, медична шафа для документів та медична шафа для ліків. Наразі комп’ютери вже з системним обладнанням, трохи згодом на них буде встановлено облікову систему МІС.

Аналогічна ситуація і в кабінетах інфекційних захворювань Подільського та Солом’янського районів: кабінети повністю обладнані, забезпечені устаткуванням для роботи, комп’ютери під’єднані до мережі Інтернет, а лікарі пройшли навчання з ведення випадку ВІЛ та тестування швидкими тестами.

Що стосується кабінету інтегрованої медичної допомоги, що працюватиме із ЗПТ (замісною підтримувальною терапією), то тут ремонт на завершальному етапі: облаштовано окремий вхід до кабінету, обладнано кімнату для зберігання препаратів, відремонтовано кабінет прийому лікаря, вмонтовані броньовані двері та встановлені решітки на вікнах. Для того, щоб кабінет розпочав роботу, ЦПМСД №3 Шевченківського району, де він і облаштований, повинен отримати відповідні дозволи для роботи з наркотичними речовинами та змінити нормативно-правові акти. Наступним кроком буде облаштування кабінету комп’ютерним обладнанням та медичними меблями за рахунок Київської Міської цільової програми протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021 роки, за принципом паритетного спів фінансування між громадськими організаціями та міською владою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Коментарі для цієї сторінки закриті