Комунікаційна стратегія для досягнення 90-90-90

За результатами засідання Київської міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції, яке відбулось (Протокол №60 від 24 травня 2018 року) Головою Ради, Поворозником м.Ю. прийнято рішення розробити і запровадити в столиці Комунікаційну стратегію з ключовими категоріями населення – засіб досягнення стратегії Fast-Track Cities у м. Києві «90-90-90».

В зв’язку з цим Центр громадського здоров’я в м. Києві ініціює створення Робочої групи з розробки комунікаційної стратегії з протидії епідемії ВІЛ-інфекції в місті Києві. БО «100% життя. Київський регіон» допомагає залучити до виконання завдання представників від НУО і спільнот груп ризику.

НУО, які працюють в сфері профілактики і лікування ВІЛ в Києві, мають досвід або фах в створенні мультимедійних комплексних програм/стратегій і просто мають бажання подарувати свої знання і енергію – делегуйте своїх представників (лідерів, фахівців з РR), ми запрошуємо вас до цієї робочої групи.

Просимо до 30 червня 2018 р. надіслати офіційного листа від вашої НУО або Колективного листа від вашої спільноти з короткою інформацією: ПІБ, контакти і посаду вашого представника та його роль в роботі групи на пошту нашому координатору Зайцеву Олегу, oleg.z@plwh.kiev.ua, вісі питання і уточнення по тел. 0674686123.

Перша установча зустріч групи планується вже з 2-го липня, тож долучайтесь оперативно.

Успіхів нам.


Коментарі для цієї сторінки закриті