Інформаційна продукція для ЗОЗ

В рамках проекту “HealthLink. Київський регіон” було виготовлено інформаційні матеріали для ЗОЗ, зокрема плакати щодо залучення пацієнтів до тестування на ВІЛ та щодо загальної інформації про ВІЛ; пам’ятка для працівників закладів охорони здоров’я щодо профілактики інфікування ВІЛ на робочому місці, постконтактної профілактики та утилізації медичних відходів; стосовно загальної інформації про ВІЛ, пам’ятка для лікарів: основні критерії, симптоми та групи ризику для пропонування пацієнту тестування на ВІЛ. Також було виготовлено інформаційні стенди та інформаційні стійки для літератури для ЗОЗ міста і області, в яких було розміщено інформаційні матеріали проекту.

Мета виготовленої інформаційної продукції є збільшення обсягів тестування на базі ЗОЗ. Кожен пацієнт має знати про можливість протестуватись у будь-якого лікаря свого закладу охорони здоров’я, та розуміти, за яких саме симптомів та клінічних показників варто звернутися до лікаря для проходження тесту на ВІЛ. 

“На жаль, основною проблемою все ще залишається низький рівень поінформованості населення про ВІЛ-інфекцію, шляхи передачі та профілактику. Люди мало знають про місця безкоштовного тестування і особливості даної маніпуляції (більшість вважає, що це не безкоштовно, боляче і треба довго чекати на результат). Тому ми розробляємо і передаємо до медичних закладів різноманітну сучасну літературу, щоб як медичні працівники, так і пацієнти були інформаційно забезпеченими, а значить у якійсь мірі вже захищеними”, – розповіла Вікторія деркач, керівник проекту “HealthLink. Київський регіон”. 


Коментарі для цієї сторінки закриті