Громадські організації і державні структури об’єднуються заради здоров’я дітей

Київ – місто здорових дітей і молоді! Це перший напрямок комунікаційної стратегії КМЦ громадського здоров’я і саме йому приділялася основна увага під час тренінгу «Практика ефективної комунікації та робота з мас-медіа» стратегічна сесія Департаментів КМДА та представників ГО у рамках представлення комунікаційної стратегії КМЦГЗ.

Урядовці та активісти з громадських організацій дуже організовано та відповідально підійшли до питань сексуального виховання та поведінки дітей і молоді. Акцентувалася увага на необхідності запровадження сексуального виховання з самого раннього віку, а саме обізнаність про ВІЛ-інфекцію, необхідність тестування. За допомогою телебачення, соціальних мереж, відповідних уроків у навчальних закладах і, звичайно, передачі знань від батьків, маємо всі шанси виховати культуру сексуального виховання серед дітей і молоді. Відповідно до цього, діти з раннього віку будуть знати про шляхи передачі і профілактику таких захворювань, як ВІЛ-інфекція, вірусні гепатити, туберкульоз та ін..

Тривалий час складовими сексуальної культури суспільства в нашій країні були обмежувальні правила, забобони і табу щодо сексу, сексуальності та сексуальної поведінки загалом, що призвело до поширення ВІЛ-інфекції та інших інфекційних захворювань. В ході дискусії, учасники тренінгу прийшли до спільної думки, що розпочати зміни потрібно з навчання старшого покоління: навчити батьків, вихователів, вчителів говорити з дітьми та молоддю про секс, фізіологію та психологію статей. 

Всі напрацювання, яких вийшло дуже багато, ввійдуть до комунікаційної стратегії Київського міського центру громадського здоровя і, незабаром, будуть запроваджені у м. Києві. 

Тренінг «Практика ефективної комунікації та робота з мас-медіа» проходив в рамках Проекту «HealthLink. Київський регіон» Покращення доступу ЛЖВ та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ» за фінансової підтримки БО «100 відсотків життя» в рамках реалізації проекту HealthLink: «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).


Коментарі для цієї сторінки закриті