Результати аудиту якості даних Глобальним фондом боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією

Результати аудиту якості даних Глобальним фондом боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярієюГлобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією 28 жовтня 2011 проводив аудит якості даних проекту "Підтримка профілактики ВІЛ / СНІДу, лікування та догляд для найуразливіших верств населення в Україні", що впроваджувався КМВ ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" з липня 2010 р. по червень 2011 р. До участі в аудиті були залучені чотири експерти міжнародної консалтингової компанії Euro Health Group.

Аудит якості даних було зосереджено на наступних клькісних показниках: Кількість дорослих ВІЛ-інфікованих осіб охоплених послугами з догляду та підтримки; Кількість ВІЛ-інфікованих дітей та дітей уражених епідемією охоплених послугами проектів з догляду та підтримки.
Результати аудиту якості даних Глобальним фондом боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярієюРезультати аудиту якості даних Глобальним фондом боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярієюБуло преведено оцінку системи управління даними, звітності та проведено 100% верифікацію узгодженості відзвітованих клієнтів в звітах в Мережу ЛЖВ та наявності підтверджуючих документів. Було перевірено на відповідність вимогам заповнення та ведення документації більше ніж 2 300 карток первинної пректної документації.
В результаті аудиту розбіжність відзвітованих результатів проекту і фактичних результатів склала 1%. Тобто 99% відзвітованих даних було підтверджено картками клієнтів, базою і щотижневими звітами.


Коментарі для цієї сторінки закриті