Долаємо відчуття самотності разом!

Благодійна організація «100 відсотків життя. Київський регіон» високо цінує співпрацю із Департаментом соціальної політики КМДА в провадженні сучасної системи соціальних послуг в м. Києві, завдяки якій стала можлива реалізація соціального замовлення з надання паліативної допомоги людям, що живуть з ВІЛ.

Другий рік поспіль надаються послуги  паліативним хворим що живуть з ВІЛ, та завдяки соціальному замовленню безнадійні хворі люди отримують допомогу яка дозволяє гідно провести останні дні свого життя, а їхнім родинам отримати психоемоційну підтримку від фахівців організації.

Соціальні працівники БО «100 відсотків життя. Київський регіон» попросили клієнтів, поділитися власними враженнями від допомоги яку отримали. Всі вони мають функціональні обмеження та не в змозі пересуватись самостійно.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ:

______________________________________

Васелина, 30 років – «Мені дуже допомогли. На мене довгий час ніхто не звертав увагу, а тут таке піклування – розібралися в моїх проблемах, та вирішили їх, навіть змогла оформити інвалідність. Дякую!».  

________________________________________

Андрій, 45 років  – «Я хочу висловити свою подяку за допомогу.  У мене  майже не було шансів самостійно попасти на прийом до свого лікаря, тому що я прикутий до інвалідного візка і не в змозі самостійно пересуватись. Завдяки праці соціальних працівників медичне обслуговування стало доступним».

________________________________________

Євгенія, 36 років – «Велика подяка «100 відсотків життя. Київський регіон» і особисто соціальному працівнику, за надану мені допомогу у вигляді пелюшок , підгузків і продуктових сертифікатів. Я інвалід першої групи, мати двох дітей, отримую мізерну пенсію, тому дана допомога є дуже цінною для мене. А також мені дуже допомогли консультації психолога, дуже приємно, що увага була сконцентрована на мені  і мені допомогли вирішити психологічні і емоційні проблеми. Дуже хотілось, щоб це було системною допомогою».

________________________________________

Тарас, 39 років – «Велика подяка від батьків. Так сталося, що наш син на даний час прикутий до ліжка (діагноз ВІЛ, органічне враження мозку), нам було психологічно важко змиритися з тим, що наш молодий і фізично здоровий син враз перетворився на овоч. Завдяки соціальному працівнику та психологу нам вдалося краще зрозуміти синову ситуацію і навчитись жити з цим. Також корисними були навчання по догляду за сином, багатьох речей ми не знали. І звичайно дякуємо за матеріальну підтримку, для нас, пенсіонерів, навіть купити підгузки для сина є затратним ділом, тому дуже допомогли ви і цим».

________________________________________

Ангеліна, 41 рік – «Дуже вам вдячна за допомогу! Я прикута до ліжка, тому ваша допомога мені дуже доречна. Я інвалід першої групи, у якої термін закінчився в листопаді цього року. За допомогою соціального працівника, мене в короткі терміни вдалося переоформити інвалідність. Самостійно мені дуже важко було б це зробити. До того ж, на момент переоформлення групи інвалідності, я залишилась без засобів на існування. Завдяки даному проекту була забезпечена харчовими сертифікатами, підгузками та пелюшками». 

________________________________________

Альбіна, 52 роки – «Я хочу виразити подяку медичним працівникам, психологу та соціальному працівникам БО «100 Відсотків життя. Київський регіон», що допомагають мені. Через обмежений функціональний стан я не в змозі самостійно проходити планові обстеження та отримувати АРТ, але завдяки послугам медичних працівників, що проводять набір крові на виїзді, на разі це не є для мене проблемою. Також я тривалий час перебувала у важкому емоційному стані через проблеми з прийняттям діагнозу, доки не почала працювати з психологом цієї організації. Я дуже вдячна кожному, хто причетний до цього проекту та сподіваюсь на його продовження в майбутньому».

________________________________________

Ольга, 34 роки – «Дуже вдячна, організації 100 відсотків життя, Київський регіон, за надання психологічної підтримки та надання матеріальної допомоги , у вигляді продуктових сертифікатів, підгузків та пелюшки. За доставку медичних препаратів АРВ – терапії, адже я маю тільки стареньку матір та сестру яка проживає у іншому місті, а я інвалід 1-групи і в мене не має можливості пересуватися».

________________________________________

Цих клієнтів об’єднує те, що всі вони переживали почуття самотності та покину тості.  Завдяки допомозі працівників, вони відчули свою значимість та потрібність. Крім того, вони довгий час не мали можливості пройти необхідну діагностику для визначення ефективності лікування. Завдяки соціальному замовленню з надання паліативної допомоги їхні потреби та проблеми були не лише почуті, а й вирішені.


Коментарі для цієї сторінки закриті