Дарницький район серед лідерів з тестування на ВІЛ в Києві

21 лютого відбулася зустріч фахівців проекту «Сталість ВІЛ-послуг» з учасниками робочої групи з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ-послуг у Дарницькому районі Києва.

Учасники зустрічі обговорили проміжні результати запровадження тестування на ВІЛ на первинному і вторинному рівнях медичної допомоги в районі. Згідно з інформацією КМЦ СНІДу, в січні 2018 року в Дарницькому районі столиці протестовано на ВІЛ 866 людей, а це – один із найвищих показників тестування в місті. Крім того, з початку поточного року в Дарниці працює кабінет інтегрованої медичної допомоги, відкритий на базі районного ЦПМСД.

Фахівець з управління програмами та проектами Вікторія Деркач подякувала представникам медичної спільноти за плідну співпрацю та наголосила на всебічній підтримці з боку спеціалістів проекту «Сталість ВІЛ-послуг».

Також члени робочої групи обговорили перебіг децентралізації диспансерного лікування в кабінетах інфекційних захворювань: відповідно до поданих запитів, найближчим часом буде сформовано список лікарів-інфекціоністів, що пройдуть навчання для роботи із медичною інформаційною системою.


Коментарі для цієї сторінки закриті