БО «100 відсотків життя. Київський регіон» закликає підтримати медреформу

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун звернулася до спільноти українських медиків із закликом підтримати реформу системи охорони здоров’я України. За словами пані Супрун, наразі ведеться активний спротив медреформі та дезінформація серед медичних працівників, готуються акції протесту, щоб зупинити реформу.

«По закладах всієї країни у медичних працівників збирають підписи (проти впровадження мед реформи – ред.). Здебільшого мотивуючи це акцією заради погашення заборгованості заробітних плат, яка системно виникає вже далеко не перший рік поспіль», – розповіла в.о. міністра. «Коли вас намагаються переконати у тому, що ця реформа доб‘є існуючу систему – то будьте певні, що ви спілкуєтеся з людьми, які бояться втратити нажиті десятиліттями зв‘язки, схеми, важелі впливу і гроші. Найбільша їхня зброя – це дезінформація, страх та паніка.

Уряд спроможний мінімізувати заборгованість по заробітних платах медиків», – підкреслила Уляна Супрун.

БО «100 відсотків життя. Київський регіон» підтримує Уляна Супрун та Міністерство охорони здоров’я України та проведення #медрефоми. Щоб жити в оновленій країни, створити сучасну систему охорони здоров’я, гідні умови для роботи медиків та лікування пацієнтів, маємо ламати застарілі стереотипи, не піддаватися впливу дезінформації та докласти спільних зусиль до процесу реформування. Просимо всіх не бути байдужими та разом долучитися до акції #підтримаймедреформу

 

 


Коментарі для цієї сторінки закриті